• Informacje na temat:

  karolak stracil pracę

Artykuły na temat: karolak stracil pracę
 • Tomasz Karolak przez rozstanie straci pracę w TVP?

  Czarne chmury zbierają się nad Tomkiem Karolakiem (46 l.). Według informacji "Dobrego Tygodnia", posada aktora w TVP jest zagrożona.

 • "Baron 24": Kłopoty to ich specjalność

  Kiedy nie ma klientów, jest źle, bo w kasie pustki. Ale kiedy się zjawiają, bywa jeszcze gorzej, bo stacja Baronów przyciąga jak magnes ludzi z problemami. Szefa rodzinnego interesu czeka wiele zabawnych niespodzianek.

 • Maciej Musiał wyśmiał Małgorzatę Kożuchowską i Tomka Karolaka

  Niespodziewane zakończenie serialu „Rodzinka.pl” wzbudziło zaskoczenie nie tylko wśród widzów, ale także aktorów, którzy z dnia na dzień stracili pracę. TVP nie podało oficjalnej przyczyny wstrzymania zdjęć i rozwiązania umów z aktorami. Teraz głos w tej sprawie zabrał Maciej Musiał (25 l.), odtwórca roli Tomka Boskiego.

 • "Prawo Agaty": Kogo połączy seks?

  W 5. sezonie Agatę (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota) połączy namiętność, Bartek (Michał Mikołajczak) dowie się, że Justyna (Karolina Kominek-Skuratowicz) miała romans nie tylko z nim, a Dorota (Daria Widawska) przekona się, że jej wyjazd do Londynu to pomyłka. Sprawdź szczegóły!

 • Hanna Lis i Tomasz Lis: Nerwowa atmosfera w domu dziennikarzy. Ona też traci pracę w TVP?

  W rezydencji Tomasza Lisa (49 l.) i Hanny Lis (45 l.) od kilku tygodni panuje nerwowa atmosfera, która wyraźnie zagęściła się w ostatnich dniach. Nie bez powodu. To już niemal pewne, że dziennikarz wkrótce straci pracę w TVP. Co z jego żoną?

 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.

 • Fraszyńska z dnia na dzień straciła pracę

  ...stawiają na inny serial, "Rodzinka.pl" z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem. Poproszona przez "Fakt" o komentarz Jolanta Fraszyńska (43 l.), odtwórczyni głównej roli w serialu, nie kryje rozczarowania: "Serial był rewelacyjny i jest mi przykro z tego powodu, że już go nie będzie" - powiedziała. Oprócz Fraszyńskiej, pracę stracili także Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz i Cezary...

 • Stuhr: Styl życia, nie chwilowa przygoda

  Maciej Stuhr kończy dziesięciomiesięczne przygotowania do startu w Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Jak przyznał 37-letni krakowianin, aktor filmowy i teatralny, decyzja o uprawianiu tej dyscypliny jest jednym z lepszych pomysłów w jego życiu.

 • Stracili pracę z dnia na dzień

  ...stawiają na inny serial, "Rodzinka.pl" z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem. Poproszona przez "Fakt" o komentarz Jolanta Fraszyńska, odtwórczyni głównej roli w serialu, nie kryje rozczarowania: "Serial był rewelacyjny i jest mi przykro z tego powodu, że już go nie będzie" - powiedziała. Oprócz Fraszyńskiej, pracę stracili także Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz i Cezary Kosiński...

 • Na co do kina?

  Od ilości premier najbliższego weekendu może zakręcić się w głowie. W kinach pojawi się dwanaście nowych filmów, które można podsumować tradycyjnym - "dla każdego coś dobrego". Jest i animacja, i melodramat, coś dla miłośników akcji, coś dla miłośników komedii... Proponujemy krótki przegląd premier tygodnia.

Zdjęcia na temat: karolak stracil pracę