• Informacje na temat:

  karolak tomasz rodzice

Artykuły na temat: karolak tomasz rodzice
 • Tomasz Karolak: Spotkanie z byłą może wiele zmienić

  Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana - opowiadał aktor. Zwróciła mu pierścionek, bo w jej życiu pojawił się Jacek Borcuch (49 l.). Tomasz bardzo przeżył to(...) ma toczyć się w Rzymie - mówi osoba z otoczenia Tomasza. Miło będzie znowu zobaczyć ich razem... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Tomasz Karolak: Czy wyciągnął wnioski z dawnych błędów?

  Tomasz Karolak (48 l.) długo pracował nad sobą. Teraz chce pomóc bliskim i wierzy, że mu się to uda.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Rodzice na zawsze

  Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej...

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak: W końcu będzie dobrze?

  Czy przed nimi nowy początek? Trudny i burzliwy związek Violi Kołakowskiej (41 l.) z Tomaszem Karolakiem (48 l.) odrodził się. Znów są razem. Teraz to on nalega, by zamieszkali wspólnie z dwójką(...) duchowej nad sobą i nad świadomością - napisała w internecie. Viola Kołakowska i Tomasz Karolak związali się 13 lat temu na planie serialu "Kryminalni" (on szykował się do oświadczyn Magdalenie...

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • Weronika Książkiewicz i Tomasz Karolak: Co naprawdę ich łączy?

  Uroda Weroniki jest wprost oszałamiająca - wyznaje z zachwytem Tomasz Karolak(47 l.). Wciąż robi na nim wrażenie, choć poznali się wiele lat temu. - Była jeszcze przed trzydziestką, młodziutka(...) przed kamerą - mówi Karolak. Kiedy w 2016 roku kręcili pierwszą część "Planety singli", byli w stałych związkach. Tomasz zaręczył się z Violą Kołakowską, mamą dwójki jego dzieci: 11-letniej Leny...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

Zdjęcia na temat: karolak tomasz rodzice
Wideo na temat: karolak tomasz rodzice
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: karolak tomasz rodzice
 • Re: Grażyna Wolszczak oskarżona o próbę przejęcia teatru Tomasza Karolaka!

  Tomasz Karolak by uporać się z demonami z przeszłości, musiał skorzystać z usług psychoterapeuty! "- Rodzice kompletnie we mnie nie wierzyli.- mówi Tomasz ..Dopiero po latach aktor uświadomił sobie(...) - twierdzi.Tomasz Karolak jest pewny, że właśnie dlatego, iż rodzice nie okazywali mu uczuć, on też nie potrafił tego robić, więc wszystkie jego związki się rozpadały https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale

 • Re: "39 i pół tygodnia": Tomasz Karolak poszedł na terapię, bo nie umiał okazywać uczuć!

  Winiąc rodziców za własne niepowodzenia można dojść do Adama i Ewy. Bo przecież rodzice mogliby winić swoich rodziców. Dzieciństwo oczywiście ma jakiś wpływ na nasze życie, ale dorosły człowiek ma własny rozum, którym powinien się kierować. Mam wrażenie, że gość całe dorosłe życie balował, a teraz chce się wytłumaczyć przed dorastającymi dziećmi. Tylko dlaczego robi to kosztem rodziców.

 • Re: "Tato, a co to jest ta komunia"?

  Tomasz Karolak : ''Byłem dzieckiem wojskowych. Miałem sielskie dzieciństwo, w tajnym bloku, w którym mieszkało trzydzieści parę rodzin. Rodzice służyli w tajnej jednostce, bo to były czasy napięć między Wschodem a Zachodem. '' Wszystko jasne co taki wiejski r.j robi w TV.