• Informacje na temat:

  karolak z boczarską

Artykuły na temat: karolak z boczarską
 • Magdalena Boczarska w "Listach do M. 4"

  ..."Bohater mój niepostrzeżenie zadurzy się w kobiecie, która okaże się powiązana z nim zawodowo" - zdradził w rozmowie z PAP Life Tomasz Karolak, grający postać Mela. Wiadomo już, że w rolę jego nowej szefowej w powstających właśnie "Listach do M. 4" wcieli się Magdalena Boczarska.

 • Boczarska: Duże poświęcenie

  Skąd dowiedziała się pani o tym triathlonie? Magdalena Boczarska : - W poprzedniej edycji brali w nim udział moi koledzy z pracy: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Bartłomiej Topa. Byłam bardzo(...) w triathlonie. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Z Magdaleną Boczarską rozmawiała Dominika Gwit (PAP Life). - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Magdalena Boczarska - aktorka...

 • Karolak otwiera teatr

  Już nie tylko Krystyna Janda i Michał Żebrowski mają swoje teatry w Warszawie. Dyrektorem nowej sceny o nazwie IMKA został Tomasz Karolak.

 • Karolak spełnia swe marzenia

  Aktor Tomasz Karolak kończący się rok może uznać za udany. Triumfuje, bo założył teatr, w którym spotykają się przy pracy wybitni aktorzy i reżyserzy, a bilety trzeba zamawiać z dużym wyprzedzeniem.

 • Dlaczego sporządniał Tomasz Karolak?

  Niedawno Tomasz Karolak kupił w Warszawie apartament wart 2 mln zł. Aktor ma też wielką słabość do drogich samochodów. Lubi również egzotyczne podróże. A że wszystko to kosztuje, nic dziwnego, że nie ma serialu czy filmu, w którym nie grałby przynajmniej epizodu.

 • "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak na wylocie z Polski

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak zostaną parą nie tylko w serialu. Miłość połączy ich również w animacji "Riko prawie bocian", gdzie wcielą się w małżeństwo... bocianów. Zdumiewająca historia adoptowanego przez nich wróbla, który wbrew rozmiarom, zakazom i naturze poleciał do Afryki, trafi do kin 5 maja.

 • ​Tomasz Karolak: Jestem od tego, żeby rozbawić ludzi

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Listy do M. 4", kolejnej odsłony kultowej już komedii. Po raz czwarty w rolę Mela wcieli się Tomasz Karolak. Nam zdradza, że uwielbia tę postać, a praca na planie kolejnych części zawsze dobrze go nastraja. A jeszcze większą radość sprawia mu to, że "Listy do M." poprawiają ludziom humor.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami?

  Boczarska przez pewien czas spotykała się z Tomaszem Karolakiem, Mateusz Banasiuk był związany z Oriną Krajewską.

 • Boczarska zakochana w Banasiuku

  Naprawdę trudno było zrozumieć, dlaczego popularna aktorka nie mogła sobie ułożyć życia. Ma przecież wszystko... Urodę, talent i ten niezwykły błysk w oku, który powoduje, że mężczyźni za nią szaleją. A mimo to pani Magdalena długo pozostawała samotna. Być może nie mogła pozbierać się po długim, bardzo burzliwym związku z Tomaszem Karolakiem. Tak naprawdę z tej miłości wyleczyła się dopiero wtedy...

 • Tomasza Karolaka recepta na szczęśliwy związek

  Dużymi krokami zbliża się premiera "Porad na zdrady" - komedii o testowaniu wierności facetów. W filmie występuje m.in. Tomasz Karolak. Aktora grającego specjalistę od relacji damsko-męskich spytaliśmy o jego receptę na szczęśliwy związek.

Zdjęcia na temat: karolak z boczarską