• Informacje na temat:

  karolina aktorka z m jak miłość

Artykuły na temat: karolina aktorka z m jak miłość
 • Karolina Gruszka: Pełnia kobiecości

  W jednej z najlepszych kinowych kreacji - "Kochankach z Marony", pokazała na ekranie "pełnię kobiecości"; w "Szczęściu świata" Michała Rosy była "uosobieniem zmysłowości", wreszcie w "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza wcieliła się w "ideał kobiety i obiekt westchnień". W poniedziałek, 13 lipca, Karolina Gruszka obchodzi 40. urodziny.

 • Karolina Sawka w "Pierwszej miłości"

  Karolina Sawka, znana z filmu "W pustyni i w puszczy" aktorka, którą od ponad roku można oglądać w "M jak miłość", będzie grać w kolejnym serialu. Właśnie dostała rolę w "Pierwszej miłości".

 • Karolina Gruszka: Między Warszawą i Moskwą

  Nieustannie jest w podróży między Polską a Rosją, gdzie wraz z mężem, Iwanem Wyrypajewem, udziela się w różnych projektach teatralnych. Jednak, jak przyznaje Karolina Gruszka, jej dom jest w Warszawie.

 • Karolina Sawka topless! Tak dziś wygląda Nel z "W pustyni i w puszczy"

  Karolina Sawka poczuła lato! Piękna aktorka, której sławę przyniosła rola Nel w ekranizacji "W pustyni i w puszczy", zaskoczyła fanów śmiałym zdjęciem, na którym pozuje bez stanika.

 • Karolina Rosińska: Aktorka jednej roli?

  ...niż przyjaźń. Ich drogi jednak się rozeszły. Aktorka w poszukiwaniu szczęścia wyjechała do Los Angeles. - Jestem wolnym duchem, ciągle poszukującym swego miejsca na ziemi. Przez wiele lat myślałam, że moim domem stanie się Los Angeles. W słonecznej Kalifornii czułam się znakomicie, miałam marzenia, że uda mi się pracować jako aktorka. Ale marzeniom trzeba pomagać. A ja... nie miałam aż takiej...

 • Ekipa serialu "M jak miłość" wróciła na plan

  Złagodzenie restrykcji związanych z pandemią COVID-19 umożliwiło filmowcom powrót do pracy. Jak dowiedziała się PAP Life, wśród seriali, które już rozpoczęły zdjęcia do nowych odcinków są "M jak miłość" oraz "Na sygnale". Kiedy powrócą kolejne produkcje?

 • Barbara Kurdej-Szatan kończy z "M jak miłość"? Nie pojawi się na planie

  Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd występujących w "M jak Miłość". Jak potoczą się dalsze losy granej przez nią bohaterki? Czy Joanna Chodakowska zniknie z serialu?

 • Karolina Szymczak: Zjawiskowe odkrycie "Gwiazd"

  ...", z miejsca postanowił zaangażować ją w swoim filmie. I tak Karolina Szymczak trafiła do megaprodukcji, gdzie miała okazję wystąpić u boku Dwayne’a "Rocka" Johnsona i top modelki Iriny Shayk, byłej dziewczyny Cristiano Ronaldo. Teraz zjawiskowa aktorka i modelka rusza na podbój rodzimego kina...

 • "Miłość na bogato": Karolina Gilon o swojej karierze

  Karolina Gilon, aktorka serialu Viva Polska "Miłość na bogato", pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu CKM. Wywołało to duże zainteresowanie mediów i falę komentarzy, również tych negatywnych. Gilon uważa jednak, że dzięki ich autorom jej kariera nabiera rozpędu.

 • Serialowe ekipy "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" wracają na plan?

  Trwają intensywne przygotowania do wznowienia produkcji nowych odcinków seriali "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Prace miały ruszyć w marcu, ale te plany pokrzyżowała pandemia COVID-19.

Zdjęcia na temat: karolina aktorka z m jak miłość
Wideo na temat: karolina aktorka z m jak miłość
 • "M jak miłość": Czy ratunek przyjdzie na czas?

  Od kilku dni portale plotkarskie donoszą, że bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan w „M jak miłość” już wkrótce popełni samobójstwo. W ten sposób aktorka ma pożegnać się z serialem. My(...) – zdradza Karolina Baranowska z produkcji serialu. A co właściwie wydarzy się w serialu? Po świątecznej przerwie w „M jak miłość” zobaczymy, jak Joanna wynajmuje pokój w hotelu. Załamana kobieta nie będzie

Dyskusje na temat: karolina aktorka z m jak miłość