• Informacje na temat:

  karolina chapko paulina chapko

Artykuły na temat: karolina chapko paulina chapko
 • Karolina Chapko (32 l.), znana z roli Heleny w "M jak miłość", urodziła synka! "Życie bez rodziny nie ma sensu. Jakiś czas nie będę grała, ale to kwestia priorytetów. Można gonić za rolami, aż(...). Razem zagrały w dramacie "Oszukane", opowiadającym historię o bliźniaczkach przypadkowo rozdzielonych w szpitalu. Ale Paulina i Karolina mają jeszcze dwie młodsze o dekadę siostry, Aleksandrę...

 • Karolina Chapko: Stać się kobietą

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Karolina Chapko, odtwórczyni roli jednej z tytułowych sióstr, przyznała, że obraz w reżyserii Marcina Solarza powinien sprowokować jeśli nie publiczną debatę, to przynajmniej "dialog w rodzinach".

 • Karolina Chapko jest w ciąży! Lekarz: Ten przypadek to absolutna rzadkość

  Zyskała popularność dzięki roli Zofii w serialu "1920. Wojna i miłość", a ostatnio mogliśmy ją oglądać w roli Kasi Woźniak w "Pierwszej miłości". Teraz w życiu Karoliny Chapko (31 l.) szykują się duże zmiany.

 • Siostry Chapko: Jesteśmy dla siebie konkurencją

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Główne role sióstr, które podmienione zostały w szpitalu, grają prawdziwe bliźniaczki: Karolina i Paulina Chapko.

 • "Na Wspólnej": Elżbieta ma bliźniaczkę!

  Fani seriali z pewnością już wiedzą, że w "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości" grają przepiękne bliźniaczki: Paulina i Karolina Chapko.

 • Bliźniaczki odnalezione po latach

  Historia podmienionych w szpitalu niemowląt stała się inspiracją dla twórców filmu "Oszukane" Marcina Solarza. W rolach głównych wystąpiły Karolina i Paulina Chapko. Film wejdzie do kin w maju.

 • "Na Wspólnej": Powtórne oświadczyny, serce z Lublina i... porwanie!

  Tomek (Krzysztof Chodorowski) po raz drugi poprosi Anastazję o rękę (Karolina Bacia), Tosia (Julia Lewenfisz Górka) dostanie połówkę serca w prezencie od swojego internetowego chłopaka, a Jakub (Andrzej Niemirski) zostanie porwany na oczach Elżbiety (Paulina Chapko).

 • "Ojciec Mateusz" powróci wiosną

  W kolejnej części "Ojca Mateusza" będzie się działo! Nocul zacznie uprawiać biegi, a Karolina Górska zyska uznanie wśród kolegów.

 • "Na Wspólnej": Ela będzie na zakręcie

  Ma siostrę bliźniaczkę oraz młodsze siostry, które również są bliźniaczkami. Wszystkie związały swoją przyszłość z filmem! – A przede mną nowe wyzwania – mówi Paulina Chapko.

 • "Ojciec Mateusz": Piękność na tropie

  Prace na planie "Ojca Mateusza" idą pełną parą. To już dziewiąta seria! Ksiądz-detektyw zdemaskuje kolejnych złodziei, oszustów i zabójców. A atrakcyjna policjantka skłoni Nocula do wyjątkowych wyrzeczeń.

Zdjęcia na temat: karolina chapko paulina chapko
Wideo na temat: karolina chapko paulina chapko
 • "Przyjaciółki": Zwiastun finałowego odcinka 7. sezonu!

  Edyta (Paulina Chapko) dzwoni do Michała, żeby umówić się z nim na spotkanie. Michał, pod pretekstem odebrania od Stacha (Kacper Anuszewski) materiałów szkoleniowych, urywa się na spotkanie z Edytą. W tym samym czasie do mieszkania Patrycji przychodzi Stachu… Paweł (Bartek Kasprzykowski) na ulicy spotyka Gośkę (Karolina Staniec) i ona zaprasza go na kolację do swojego mieszkania. Paweł nie

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

Dyskusje na temat: karolina chapko paulina chapko
 • Re: Katarzyna Dąbrowska: Pasja jak narkotyk

  nowe Doktor Lucyna Gawryło (Magdalena Różczka) Doktor Agnieszka Nowak (Karolina Gruszka) Ratownicy Paweł Krajewski (Marek Molak) Pielegniarka Joanna (Paulina Chapko)

 • Re: Jak dwie krople wody

  "W prawdziwym życiu Paulina Chapko oraz Karolina Chapko również są bliźniaczkami." No co Wy, nie wierzę :P

 • Re: "Barwy szczęścia": Chce mieć drugie dziecko!

  Nowa postać Agnieszka Walawska (Marika) Agata Nowak (Paulina Chapko) Klaudia Nowak (Karolina Chapko) Sylwia Pyrka (Anna Ilczuk) Beata wolska (Julia Kamińska) Klaudia Pyrka (Małgorzata Socha) i Lucyna Pyrka (Małgorzata Kożuchowska) Kasia Pyrka (Joanna Brodzik) Hania Rybińska (Daria Widawska)

 • Re: "Na dobre i na złe": Koniec urlopu, wracam do pracy!

  chcaialabym zobaczyc w serialu ale w epizodycznych rolach takie osoby jak:małgorzata kożuchowska,kacoer kuszewski,domiika kluzniak,,borys szyc,filip bobek,magdalena kumorek,paulina chapko i karolina chapko,piotra adamczyka i olge bołądź :D-mam nadzieje ze ktos siez tych pojawi bo powinni sie liczyc z widzami c'nie?

 • Re: Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak m...

  Nowe Klaudia Kwiatkowska (Karolina Rosińska) Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda Trzebiatowska) Julia Mostowiak (Anna Przybylska) Ewelina Olszewska (Agnieszka Włodarczyk) Lucyna Zduńska (Edyta Herbuś) Joanna Warakomska (Julia Kamińska) KLAUDIA Gruszyńska (Małgorzata Socha) Natalia Malinowska (Anna Ilczuk) Anna Malinowska (Roma Gąsiorowska) Ewa Malinowska (Paulina Chapko) Sandra Mostowiak (Agata