• Informacje na temat:

  karolina dziemieszkiewicz you can dance

Artykuły na temat: karolina dziemieszkiewicz you can dance
 • "Barwy szczęścia": W rytmie walca

  Sabina, zaniepokojona zachowaniem męża, zacznie Andrzeja śledzić... I odkryje, że jej ukochany spotyka się w tajemnicy z seksowną blondynką: Tamarą (w tej roli tancerka i choreografka Karolina Dziemieszkiewicz, widzom znana już z programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!"). W finale Tomala odetchnie jednak z ulgą, bo jej "rywalka" okaże się... nauczycielką tańca. A gdy Sabina...

 • "You Can Dance": to był szok!

  Z programu "You Can Dance - po prostu tańcz" odpadli, faworyzowani przez jury, Karolina "Cuki" Dziemieszkiewicz i Igor Leonik. Dla publiczności zebranej w studio i dla jurorów, to był prawdziwy szok.

 • To on wygrał "You Can Dance"!

  Laureatem siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" został 22-letni Brian Poniatowski. Młody tancerz pokonał w finale 16-letnią Anię Matlewską i wygrał 100 tysięcy złotych oraz stypendium w International Dance Academy w Hollywood.

 • "You Can Dance" startuje z programami "na żywo"

  Znamy już finalistów siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz"". Po warsztatach na Teneryfie wyłonionych zostało 14 uczestników.

 • "YCD": Jury kończy swoje rządy!

  To ostatni raz, kiedy jury decyduje, którzy uczestnicy zatańczą solówki. Od przyszłego tygodnia pełną władzę nad losem wszystkich tancerzy przejmują telewidzowie "You Can Dance - Po prostu tańcz!". To nie koniec zmian - kolejny tancerz po odniesionej podczas próby kontuzji musiał pożegnać się z programem.