• Informacje na temat:

  karolina ferenstein ur

Artykuły na temat: karolina ferenstein ur
 • Karolina Ferenstein-Kraśko: Do udziału w "Agent - Gwiazdy" namówił mnie mąż

  Karolina Ferenstein-Kraśko przyznaje, że nie bez wahania zdecydowała się wziąć udział w najnowszej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Ostatecznie namówił ją mąż, który uparcie przekonywał, że to odpowiedni czas, by podjęła wyzwanie, stawiła czoła przygodzie i czerpała z tego przyjemność.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • Piotr Kraśko: Długa rozłąka z żoną

  Długa rozłąka nie jest dobra - twierdzi Piotr Kraśko. Zapewnia, że trudno było mu wytrzymać tęsknotę za żoną, która pojechała do Azji na plan programu "Agent". Karolina Ferenstein-Kraśko również twierdzi, że to właśnie dłuższe rozstanie z rodziną i niepewność wywołana brakiem kontaktu telefonicznego, stanowiły dla niej największe wyzwanie.

 • Piotr Kraśko: Recepta na udany związek

  Miłość, stała ciekawość drugiej osoby i wzajemne wspieranie się to zdaniem Piotra Kraśki recepta na udany związek. Gospodarz "Faktów z zagranicy" w TVN24 Biznes i Świat twierdzi, że nawet po blisko dziesięciu latach małżeństwa zdarza mu się odkrywać żonę na nowo. Nie ukrywa też, że Karolina Ferenstein stanowi dla niego ogromne wsparcie, także w życiu zawodowym.

 • Kraśko z żoną spędzą wakacje w Portugalii

  Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko spędzą wakacje w Portugalii. Zamierzają zacząć od zwiedzania Lizbony, później chcą zobaczyć miejscowe stadniny koni, a na koniec wybiorą się do jednego z portugalskich kurortów.

 • To koniec przyjaźni?

  Małgorzaty i Jacka Rozenków (rozwód nastąpił w kwietniu tego roku). Karolina Ferenstein, żona Piotra Kraśki, natychmiast zaprzeczyła pogłoskom o zawirowaniach w ich związku. Tyle tylko, że od tamtego(...)? Bohaterowie tej historii są przecież straszliwie zapracowani. Karolina Ferenstein do niedawna miała na głowie organizację mazurskiego maratonu, Małgorzata Rozenek planuje kolejne edycje "Perfekcyjnej pani...

 • ​Piotr Kraśko: Stać w sklepie? Groza

  Piotr Kraśko często towarzyszy żonie podczas zakupów, zarówno na lokalnych bazarach, jak i w centrach handlowych. Nie przepada jednak za robieniem zakupów odzieżowych, gdy musi czekać, aż Karolina Ferenstein-Kraśko podejmie decyzję po przymiarkach. Zauważa jednak, że coraz więcej sklepów wychodzi naprzeciw takim osobom jak on.  - Bardzo doceniam, że w wielu sklepach, tam, gdzie są rzeczy...

 • "Agent - Gwiazdy": Znamy uczestników trzeciej edycji show

  W programie wzięły udział osoby związane z show-biznesem, kulturą , mediami i sportem. Uczestnicy trzeciej edycji "Agent - Gwiazdy" to: Karolina Ferenstein-Kraśko, Anna Lucińska, Ilona Ostrowska, Anna Skura, Maja Włoszczowska, Julia Wróblewska, Beniamin Andrzejewski, Ryszard "Peja" Andrzejewski, Victor Borsuk, Tomasz Ciachorowski, Jan Kuroń, Michał Mikołajczak, Maciej Myszkowski, Piotr...

 • Piotr Kraśko poprowadzi "Dzień Dobry TVN"

  ...miłość do koni - oboje świetnie jeżdżą konno i często pojawiają na na zawodach jeździeckich Gałkowo Masters na Mazurach, które organizuje żona dziennikarza, Karolina Ferenstein-Kraśko.

 • ​Piotr Kraśko: 30 zdjęć na Instagramie

  Piotr Kraśko założył konto na Instagramie kilka miesięcy temu. Jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, na swoim profilu stwierdziła, że namówiły go do tego dzieci. Do tej pory konto dziennikarza polubiło ponad 7,5 tys. internautów. Gospodarz "Dzień Dobry TVN" twierdzi jednak, że nie poświęca temu medium społecznościowemu zbyt wiele uwagi i rzadko publikuje nowe zdjęcia. - Nie mam w sobie aż...

Zdjęcia na temat: karolina ferenstein ur
 • Karolina Ferenstein
 • Karolina Ferenstein
 • Karolina Ferenstein
Wideo na temat: karolina ferenstein ur
 • Karolina Ferenstein-Kraśko dostała własny program?

  Na początku roku gruchnęła wieść, że Karolina Ferenstein-Kraśko (41 l.) poprowadzi autorski program. Postanowiliśmy sprawdzić u źródła, czy faktycznie coś jest na rzeczy.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko: Mąż przydaje się na zakupach!

  Karolina Ferenstein-Kraśko lubi zakupy i chętnie wybiera się do sklepów razem z całą rodziną. Twierdzi, że jest niezdecydowana i trudno jej podjąć szybką decyzję. Mąż w takich sytuacjach bywa(...) bardzo długo się zastanawiam – śmieje się Ferenstein-Kraśko.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko o początkach swojego związku!

  Jak zaczęła się znajomość Piotra Kraśki z obecną żoną? "Była wymagającym trenerem, przeżywała każdy mój błąd" - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Piotr Kraśko o Karolinie Ferenstein-Kraśko, która była jego trenerką jazdy konnej. "Piotrek najpierw zaraził się pasją do jeździectwa, a potem jakoś tak wyszło" - zdradziła Ferenstein-Kraśko na prestiżowych zawodach jeździeckich w Sopocie. "Jak to