• Informacje na temat:

  karolina korwin piotrowska nogi

Artykuły na temat: karolina korwin piotrowska nogi
 • Kołakowska, nazwana przez Karoliną i jej kolegę z programu "surogatką" Tomka Karolaka. Była modelka postanowiła więc odgryźć się na Korwin-Piotrowskiej za te zniewagi. Joasia wspaniałomyślnie poprosiła...

 • Malinowska krytykuje Korwin-Piotrowską

  Karolina Malinowska skrytykowała jurorkę programu "Top Model" za... całokształt. "Nie łączę pani Karoliny z kobiecością" - stwierdziła.

 • Nowy reality show z Krupą i Korwin-Piotrowską

  Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... Takie będą uczestniczki nowego reality show "Top model. Zostań modelką" . Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata, Joanna Krupa .

 • Korwin demaskuje Kożuchowską

  ...książce Karolina Korwin Piotrowska, nie jest to do końca prawdziwy wizerunek Małgosi... "Kożuchowska, o czym nie każdy wie, ma dwie twarze. Ta oficjalna to twarz uduchowionej felietonistki gazety(...) z luksusowych magazynów, w której wzór skromności chętnie eksponował swoje pośladki... Karolina z sentymentem wspomina Małgosię z czasów "Kilera" - spontaniczną i szaloną. U progu kariery aktorka nie bała się...

 • Bogusław Linda: Wywiad bez względu na okoliczności!

  W swojej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu", Karolina Korwin Piotrowska wspomina niezwykłe okoliczności jej wywiadu z Bogusławem Lindą, czyli inspektorem Markiem Kaszowskim z "Paradoksu", do którego doszło przed laty na festiwalu w Gdyni.

 • Polki? Trzeci sezon będzie najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich... Korwin krytykuje Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk po tym, jak odbiła Mikołaja Krawczyka Anecie Zając, nie może znaleźć pracy. Informację tę na Facebooku skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska, stwierdzając, iż Aga "jest bardzo atrakcyjna, ale równie jak atrakcyjna - nieutalentowana". Zasugerowała aktorce także zmianę...

 • Największy hit TVN-u?

  Od 8 września na antenie TVN, w każdą środę, zobaczyć będzie można polską wersję amerykańskiego programu "American Top Model". W "Top Model. Zostań Modelką" polskie dziewczyny, wyłonione na castingach w całej Polsce, oceniać będą Karolina Korwin Piotrowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka.

 • Bogusław Linda: Mogę już spać?

  W swojej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu", Karolina Korwin-Piotrowska wspomina niezwykłe okoliczności jej wywiadu z Bogusławem Lindą, do którego doszło przed laty na festiwalu w Gdyni.

 • Krupa w nowym reality-show

  Od tego programu trudno będzie oderwać wzrok! Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... takie będą uczestniczki nowego reality-show "Top model. Zostań modelką". Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa.

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  "Mam talent!" czy "Taniec z gwiazdami", "Top Model" czy "Zabij mnie śmiechem" - które programy rozrywkowe wzbudzały największe zainteresowanie Polaków w mijającym roku?