• Informacje na temat:

  karolina niania

Artykuły na temat: karolina niania
 • Superniania u "Niani"

  Dorota Zawadzka, czyli Superniania, złoży wizytę serial owej Niani. Jednak tym razem nie tylko zajmie się relacjami w rodzinie Skalskich, ale także zadecyduje, kto jest najlepszą kandydatką na żonę Maksa. Frania czy Karolina?

 • Przedostatni odcinek "Niani"

  W sobotę, 17 października, zobaczymy przedostatni odcinek serial u "Niania". Widzowie mogą być pewni, że jak na Franię przystało, atrakcji nie zabraknie. Skalscy będą świętować swoją pierwszą rocznice ślubu. Konrad po raz kolejny oświadczy się Karolinie. Romantyczną atmosferę zakłóci jednak Frania, która utknie w windzie i zacznie w niej rodzić!

 • "Niania" wraca na plan

  Ekipa serial u "Niania" do końca lutego będzie pracować nad dziewiątą serią. Obok znanych i lubianych twarzy, pojawią się też nowe. Jaką role odegrają w życiu bohaterów?

 • "Niania" z szansą na Emmy

  Serial "Niania" ma szansę powalczyć o miano najlepszego serial u zagranicznego w tegorocznej edycji nagród Emmy. Amerykański producent Sony Pictures zgłosił go do Emmy Award, najważniejszej nagrody telewizyjnej.

 • Niania Frania w "Fabryce Snów"

  Arciuch) i Konradem (Adam Ferency) udają się do miejsca uznanego za fabrykę producenckich snów. Karolina jest zachwycona. Konrad rozgląda się za wynajęciem domu dla całej rodziny. Frania natomiast martwi...

 • Stol lat dla "Niani"!

  ..."Niania" ma już 100... odcinków. W sobotę, 15 listopada jeden z najpopularniejszych polskich seriali komediowych będzie obchodzić swój jubileusz. Z tej okazji życzenia aktorom i twórcom serialu złożyła sama amerykańska niania - Fran Drescher.

 • Wiśniewski uratuje "Nianię"?

  ...bezludnej wyspy, gdzie spróbują znaleźć schronienie i poczekać, aż nadejdzie pomoc. Kiedy Frania (Agnieszka Dygant) i Maks (Tomasz Kot) zmagają się z dzikością natury, targana emocjami Karolina (Tamara(...) oczy! Tego dnia wszystko się może wydarzyć. Zadręczająca się wyrzutami sumienia Karolina, podenerwowana i opychająca się tonami cukierków Teresa (Elżbieta Jarosik) oraz pilot, który nie jest w stanie...

 • Specjalny odcinek "Niani"

  W środę, 11 listopada, o godz. 11, Frania Skalska wręczy swoim fanom wyjątkowy prezent na pożegnanie. Odcinek specjalny, a w nim: niezapomniane sceny, wywiady z aktorami, "wpadki" na planie zdjęciowym, alternatywne i nieemitowane dotąd wersje scenariusza. Jednym słowem, polska "Niania" - bez tajemnic!

 • Ostatnie odcinki "Niani"

  Już w sobotę, 12 września, "Niania" powraca na antenę TVN. Mimo, że to pożegnalne odcinki, Frania nie pozwoli, by wiało nudą. Lada chwila na świat przyjdzie nowy potomek Skalskich. Czy odziedziczy charakter po tacie i talent do pakowania się w tarapaty po mamie?

 • Maryla Rodowicz w "Niani"

  ...miała już okazję spotkać artystkę na wakacjach nad morzem, co bardzo miło wspomina. Kiedy o wszystkim dowiaduje się Karolina (Tamara Arciuch) jest bardzo rozżalona i rozczarowana. Zwierza się ze swoich...

Zdjęcia na temat: karolina niania
Wideo na temat: karolina niania
 • Karolina Malinowska lansuje nianię swoich dzieci w śniadaniówce!

  "Zosia jest członkiem rodziny i przyjaciółką" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" o niani swoich dzieci Zofii Pędich-Ziomek Karolina Malinowska. Jak panie się poznały oraz jak znaleźć wspólny język nianią? "To jest właściwy człowiek na właściwym miejscu" - stwierdziła. (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: karolina niania
 • Re: Karolina Gorczyca wspiera WOŚP

  wyobraź sobie że wiedziałam. Ale myślałam że twoim zdaniem wszyscy aktorzy grający w serialach są źli a tu prosze Pokora ,,Teraz albo nigdy" Celińska ,,Sama słodycz" Pazura (tego aktora lubię i kojarzę go z kilku produkcji) ,,Ja wam pokarze" ,,Oficerowie" ... ,,Skrzydlate świnie" ... Kotys ,,Niania" Grabowski ,,Świat według Kiepskich" (to chyba najgorszy polski serial)

 • Re: Czy Marcin zgodzi się jej pomóc - i odna...

  do tej pory Kisielowa była jak niania z Muppetów