• Informacje na temat:

  karolina orzech

Artykuły na temat: karolina orzech
 • Artur Orzech: Najbardziej tajemniczy polski dziennikarz?

  Artur Orzech (54 l.) to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy w naszym kraju. Widzowie kochają go za poczucie humoru podszyte ironią oraz niepowtarzalny tembr głosu. Orzech mógłby być bohaterem bulwarówek, ale od lat skrzętnie unika rozmów o życiu prywatnym. W rozmowie z "Życiem na Gorąco" opowiedział jednak o niedawnej przeprowadzce do nowego domu, ukochanych zwierzętach, listach od fanów...

 • Wielkie powroty! Co szykują TVN, TVP i Polsat?

  ...również dla fanów "Stulecia Winnych". Zobaczymy trzeci sezon tej sagi. Osią fabuły będą problemy małżeńskie Mani (Karolina Bacia) i Ani (Weronika Humaj), a także młodość córeczek tej pierwszej. Nad(...) wcześniej, dlatego scenarzyści mogli się odpowiednio przygotować i wpisać ją w nowe odcinki" -  informuje nas Karolina Baranowska z produkcji serialu. "W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy...

 • Edyta Górniak: mazurek u mamy, Mazury u... Piotra?

  ...tak: "Możemy się umówić na herbatę, to ci wszystko opowiem. Oczywiście, jeśli żona ci pozwoli". Karolina Ferenstein, żona prezentera szybko zareagowała na Instagramie: "Żona pozwala, tylko mąż nie(...) Zdzisława. Puszysty i pełen orzechów włoskich, pieczony specjalnie z myślą o Edycie. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Pasztet Tyszkiewicz!

  ...- To moje popisowe danie. Można nim nakarmić wiele osób - opowiada Tyszkiewicz "Rewii". - Poza tym lubię upiec indyka w syropie z orzechów włoskich. Sama je zbieram, gdy jeszcze są zielone. Potem je obgotowuję. Indyk to proste danie, bo piecze się sam. A jak trochę zostanie, można zrobić bigos. Aktorka jest zwolenniczką zastawiania stołu dużą ilością dań. Liczy się jakość, ale nie mierzona...

 • Nie tylko Kasia Cichopek?

  Scenarzyści serialu "M jak miłość" mają twardy orzech do zgryzienia. Kasia Cichopek spodziewa się dziecka. Ale bociany mogą zawitać niebawem i do innych aktorek grających w "ukochanym serialu Polaków".

 • "X Factor": Druga część bootcampu. Kto nie wytrzymał napięcia?

  W kolejnym odcinku czwartej serii programu "X Factor" zobaczyliśmy drugą część "bootcampu". Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia!

 • Nie tylko Kasia Cichopek?

  Scenarzyści serial u "M jak miłość" mają twardy orzech do zgryzienia. Kasia Cichopek spodziewa się dziecka. Ale bociany mogą zawitać niebawem i do innych aktorek grających w "ukochanym serialu Polaków".

 • "X Factor": Domy jurorskie "na bogato"

  W Toskanii, Pradze i Krakowie kręcono zdjęcia do kolejnego etapu czwartej edycji programu "X Factor". Tzw. domy jurorskie były ostatnim przystankiem przed odcinkami na żywo.

 • "The Voice of Poland": "Bitwa" zaczęta!

  Rozpoczął się drugi etap programu "The Voice of Poland". Uczestnicy telewizyjnego show stoczyli emocjonujące "bitwy" na głosy, a jurorzy musieli wybrać zwycięzców. Jak oceniacie ich selekcję?

 • Świeża kawa na śniadanie

  Świeża kawa i nowe pytanie na śniadanie. TVP postanowiła wprowadzić zmiany do swoich porannych programów.

Zdjęcia na temat: karolina orzech