• Informacje na temat:

  karolina szostak z biustem

Artykuły na temat: karolina szostak z biustem
 • Karolina Szostak: Boję się efektu jo-jo

  Przez lata dziennikarka była znana z okrągłych kształtów, a wszyscy zachwycali się głównie jej pięknym biustem. Teraz Karolina Szostak schudła i jest jeszcze ładniejsza. Jak tego dokonała?

 • Karolina Szostak poprowadzi Polsat Sopot Festival

  Do występu w "Tańcu z gwiazdami" widzowie kojarzyli ją głównie z informacjami sportowymi. No i z dużym biustem. Ale to już przeszłość. Karolina Szostak staje się powoli prawdziwą gwiazdą.

 • Karolina Szostak: Nie ma takich rozmiarów!

  ..., kiedy ktoś w internecie zmontował film, na którym Szostak jest w studiu i czyta wiadomości ubrana w koszulkę z gigantycznym dekoltem. Odzew był niesamowity. - Dzwonili do mnie dziennikarze z Belgii(...) figury prezenterki. - U mnie jest ten problem, że jest zbyt duża różnica między biustem a talią. I żeby to wszystko dobrze leżało, musi być przerabiane, no bo nie ma takich rozmiarów. Dobierają...

 • Karolina Szostak zachęca do badania piersi

  Biust to niekwestionowany atrybut kobiecości, dlatego warto o niego dbać. - Jestem propagatorką tego, żeby o tym mówić, żeby się nie bać, żeby się badać - mówi Karolina Szostak. "Patrz, dotykaj, dbaj" - pod takim hasłem rusza kampania świadomościowa.

Zdjęcia na temat: karolina szostak z biustem