• Informacje na temat:

  karolina zielińska

Artykuły na temat: karolina zielińska
 • Zielińska nie będzie grzeczną dziewczynką

  W drugim sezonie "To nie koniec świata!" do obsady serialu dołączy Katarzyna Zielińska. Tym razem gwiazda zagra demoniczną kobietę.

 • Katarzyna Zielińska wychodzi za mąż!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

 • Zielińska i Karczmarczyk w "To nie koniec świata!"

  Katarzyna Zielińska, jako przebojowa dziennikarka telewizyjna Olga Wilk, jest gotowa na wszystko, aby zdobyć ciekawy temat do wywiadu. Właśnie wzięła na celownik przystojnego chirurga Adama Tenczyńskiego (Piotr Stramowski), który nawiązał współpracę ze szpitalem w Białej Podlaskiej i pomaga w rehabilitacji Ance (Karolina Gorczyca). Czy seksowna i bezpruderyjna dziennikarka postanowi przy okazji...

 • Pojedynek seriali już dziś!

  Przemek Cypryański, Robert Moskwa, Karolina Nowakowska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska i Zbigniew Buczkowski - w zaciętej walce? Tak, to jest możliwe! Już dziś w telewizyjnej "Dwójce" o godz. 20.00 pierwszy odcinek programu: "M jak miłość kontra Barwy szczęścia".

 • "To nie koniec świata!": Druga seria

  ..., na antenie Polsatu zobaczymy 6 marca. W ciągu najbliższych miesięcy powstanie aż 13 nowych odcinków. Wciąż nie wiadomo, czy przed kamerami znów stanie Karolina Gorczyca. Pod koniec pierwszego sezonu(...) zdarzeń. Kazimierza będzie prześladować zagadkowy człowiek w czarnej kominiarce. Z kolei na warszawskim planie pojawi się Katarzyna Zielińska i wcieli się w rolę przebojowej dziennikarki, która, jak...

 • "Republiki już nie ma"

  Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Za mikrofonem stanęli wtedy m.in. Kinga Preis, Karolina Trębacz i Jacek Bończyk. Z tej okazji Barbara Zielińska z radia RMF FM rozmawiała z członkami...

 • "To nie koniec świata!": Powrót ze szpitala

  W połowie stycznia rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu "To nie koniec świata!". Pierwszy odcinek nowej serii realizowany był w malowniczym Zaborku nieopodal Białej Podlaskiej, a na planie pojawiła się Karolina Gorczyca!

 • Telekamery: Która okaże się najlepsza?

  Dwie spośród nominowanych do Telekamer 2014 aktorek - Katarzyna Zielińska i Agnieszka Dygant, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia" i Agata Przybysz z "Prawa Agaty" - mają szansę po raz trzeci zwyciężyć w plebiscycie "Tele Tygodnia". Do tej pory udało się to tylko jednej aktorce - Małgorzacie Foremniak, czyli Zofii Stankiewicz-Burskiej z "Na dobre i na złe".

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • Gwiazda "Na Wspólnej": To ja zabiłam Magdę!

  Karolina Nolbrzak, była gwiazda serialu "Na Wspólnej", debiutuje jako reżyserka spektaklu teatralnego "Monster Chef". Aktorka przyznaje się też do serialowego samobójstwa: "To ja zabiłam Magdę".

Zdjęcia na temat: karolina zielińska
Wideo na temat: karolina zielińska
 • "Zoom na miasto": Odcinek 258.

  W tym odcinku: - jak gwiazdy spędzają Święta? Małgorzata Kożuchowska, Alżbeta Lenska, Weronika Rosati, Rafał Cieszyński, Krystian Wieczorek, Karolina Nowakowska, Anna Jurksztowicz, Ewa Gawryluk(...) - "Zawsze warto"! Nowy, bardzo kobiecy serial już wiosną w telewizji Polsat: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati

Dyskusje na temat: karolina zielińska
 • Re: Katarzyna Zielińska wraca do TVP!

  A ta KZ wszystko zdobi bo ma ogromne parcie na szkło.

 • Re: "Pierwsza miłość": Wigilijne spotkanie aktorów

  Na Planie Dorota Śmiałek (Karolina Gorczyca) Ewa Śmiałek (Magdalena Lamparska) Lucyna Zielińska (Agnieszka Kaczorowska) Basia Żukowska (Agnieszka Sienkiewicz) Daria Michalska (Marcelina Zawadzka) i Weronika Michalska (Marta Wierzbicka) Agnieszka Śmiałek (Honorata Skarbek)

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  Stockinger, Joanna Kurowska, Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Zielińska, Józef Pawłowski, Julia Wyszyńska, Jakub Tolak, Anna Karczmarczyk, Marta Ścisłowicz, Witold Wieliński, Katarzyna Ucherska(...), Dominik Bąk, Dagmara Bąk, Mariusz Zaniewski, Witold Sosulski, Dawid Zawadzki, Anita Jancia, Radosław Krzyżowski, Marcin Janos Krawczyk, Dariusz Wieteska, Joanna Jarmołowicz, Karolina Bacia, Jacek

 • Zielińska w sukni Gucciego. Hit czy modowa masakra?

  Rzygać mi się już chce od tej mordy!!!! Tylko Zielińska i Zielińska Ludzie dajcie spokój!!!!

 • Re: "Barwy szczęścia": Zielińska kontra Dygant

  moim zdaniem telekamerę po wina dostac Karolina Gorczyca

 • Re: Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  Hej naiwniaczki. Nie podoba mi się sukienka Zielińskiej i nie uważam Baczyńskiej za kogoś wartego uwagi. Oczekuję infantylnych bluzgów i sławnych tekstów "bo jej zazdrościsz" :) Mimo to zaryzykuję i wciskam "DODAJ KOMENTARZ".

 • Re: Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak m...

  Nowe Klaudia Kwiatkowska (Karolina Rosińska) Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda Trzebiatowska) Julia Mostowiak (Anna Przybylska) Ewelina Olszewska (Agnieszka Włodarczyk) Lucyna Zduńska (Edyta Herbuś(...) Kulesza) Iwona Warakomska (Kinga Preis) Paweł Warakomski ( Antoni Borowiec) Basia Malinowska (Aleksandra Zienkiewicz) Daria Mostowiak (Ewa Skibińska) Magda Gruszyńska (Katarzyna Zielińska)