• Informacje na temat:

  karpiel bułecka stanisław

Artykuły na temat: karpiel bułecka stanisław
 • Stanisław Karpiel-Bułecka: Metroseksualni? Nienormalni

  Znany z bycia bratankiem Sebastiana Karpiela-Bułecki Stanisław Karpiel-Bułecka zaatakował metroseksualnych mężczyzn, nazywając ich "nienormalnymi" i "męskimi pipami".

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Staszek Karpiel-Bułecka jako Łobuz

  Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć fragment pierwszego odcinka nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się Staszek Karpiel-Bułecka?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Staszek Karpiel-Bułecka jako Kazik. Zobacz wideo!

  Poniżej możecie zobaczyć fragment czwartego odcinka nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcielił się Staszek Karpiel-Bułecka z grupy Future Folk?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Staszek Karpiel-Bułecka jako Marilyn Manson. Zobacz wideo!

  Poniżej możecie zobaczyć przedpremierowo fragment szóstego odcinka nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Czy babcie Staszka Karpiela-Bułecki się przestraszą?

 • "Must Be The Music": Stanisław Karpiel-Bułecka w "Murowanej piwnicy"

  Future Folk to połączenie góralszczyzny z klubową elektroniką. Dwóch członków zespołu: Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji ludowej, które wzbogacone zostały o nowoczesne brzmienia Matta Kowalsky'ego. Stanisław Karpiel-Bułecka jest synem muzyka i architekta Jana Karpiela-Bułecka, bratankiem Sebastiana Karpiela-Bułecki...

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Bayer Full, Stanisław Soyka, Małgorzata Ostrowska i inni

  Kaminski, Mela Koteluk, Ewelina Lisowska, BOKKA, Grzegorz Hyży, Ania Karwan, Daria Zawiałow, Enej, Wilki, Stanisław Karpiel-Bułecka, Gosia Andrzejewicz, Kasia Cerekwicka, Dawid Kwiatkowski i Justyna(...) i Gosia Andrzejewicz . Do składu dołączyli Natalia Zastępa , Aleksandra Szwed , Stanisław Soyka , Małgorzata Ostrowska i discopolowa grupa Bayer Full . Na czele tej ostatniej formacji stoi...

 • To był ich ostatni taniec

  Stanisław Karpiel-Bułecka decyzją widzów został kolejnym uczestnikiem, który odpadł z 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec tańczył z Magdaleną Soszyńską-Michno.

 • Future Folk przerabia De Press ("Bo jo cie kochom")

  ...30 czerwca do sprzedaży trafi drugi album grupy Future Folk, na czele której stoi Stanisław Karpiel-Bułecka, bratanek lidera Zakopower. Trio właśnie wypuściło teledysk do coveru przeboju De Press - "Bo jo cie kochom".

 • "Góralskie ADHD zawsze działa"

  ...- Sting nie ma szans z góralami, jeśli chodzi o inne sprawy - komentuje Stanisław Karpiel-Bułecka wygraną swojego zespołu Future Folk w konkursie Life Festival Oświęcim, którego główną gwiazdą będzie właśnie Sting.

 • Enej wygrał starcie o SuperPremierę

  SuperPremierę 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej wywalczył zespół Enej, który wykonał piosenkę "Skrzydlate ręce". W konkursie SuperJedynek po dwie statuetki odebrali Sylwia Grzeszczak i Sebastian Karpiel-Bułecka, a jedną zespół Blue Cafe.

Zdjęcia na temat: karpiel bułecka stanisław
Wideo na temat: karpiel bułecka stanisław
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto przebrał się za Stanisławę Celińską?

  W półfinałowym odcinku programu "Twoja twarz Brzmi Znajomo" Staszek Karpiel-Bułecka przeistoczy się w Stanisławę Celińską i zaśpiewa „Atramentową rumbę”. "To co za chwileczkę wydarzy się, w kogo przeistoczy się Staszek Karpiel-Bułecka - no to się po prostu nie mieści w naszych głowach. Metamorfoza ekstremalna" - mówi Maciej Dowbor "Jest to nie lada wyzwanie. Tam wszystko musi być utrzymane