• Informacje na temat:

  karta kredytowa

Artykuły na temat: karta kredytowa
 • U2: Charytatywna karta kredytowa

  Firma American Express przeznaczy jeden procent dochodów uzyskanych z "Czerwonej karty" na rzecz walki z epidemią pustoszącą Afrykę. "To naprawdę seksowna sprawa dla mnie. Seksowna jest chęć zmiany świata. To idea godna XXI wieku. Wydaje mi się, że ta karta to dobry biznes dla wszystkich" - skomentował Bono. "Nasza kampania ma długą historię, ale wciąż musimy ją wspierać. Być może niektórzy...

 • Adele zaliczyła wpadkę w sklepie: "Ale wstyd"

  Adele , która przebywa obecnie w światowej trasie koncertowej promującej jej album "25", w trakcie pobytu w San Jose, wybrała się do lokalnego sklepu na zakupy odzieżowe. Podczas swojego koncertu brytyjska wokalistka opowiedziała fanom o wstydliwej sytuacji, która spotkała ją w butiku jednej z sieci. "Poszłam do H&M, a moja karta została odrzucona. Ale wstyd. Nikt nie wiedział, że to ja...

 • Autorka Pottera ostrzega

  Pisarka J.K. Rowling ostrzegła fanów Harry'ego Pottera przed internetowymi oszustami, którzy usiłują wyłudzać informacje o kartach kredytowych, oferując sprzedaż najnowszej, jeszcze nieopublikowanej książki o małym czarodzieju w wersji elektronicznej.

 • Madonna, amerykańska gwiazda muzyki pop, postanowiła przyjąć nazwisko swego małżonka - Guy'a Ritchiego. Spostrzegły to sprzedawczynie w jednej z londyńskich galerii, kiedy piosenkarka płaciła swoją kartą kredytową.

 • Dostanie fortunę za swój wynalazek

  600 tys. złotych i gwarancje kredytowe w zamian za 70 proc. swojej firmy otrzymał Piotr Nawrocki, uczestnik nadawanego w TV4 programu "Dragons' Den - Jak zostać milionerem". Zaprezentował specjalne blokery uniemożliwiające skanowanie kart z chipami bezstykowymi.

 • Iggy Azalea ma problemy finansowe? Dostała pozew

  Jak donoszą amerykańskie media australijska raperka Iggy Azalea wpadła w poważne tarapaty finansowe. Efektem jest pozew od firmy American Express, która obsługuje jej kartę kredytową.

 • Britney Spears: Szwagier ojcem jej dziecka?

  Christopher Federline, brat byłego męża wokalistki Kevina Federline'a twierdzi, że Britney Spears ukradła mu kartę kredytową.

 • Dziewczyna Borata to zakupoholiczka

  Isla Fisher - prywatnie życiowa partnerka Borata, czyli Sachy Barona Cohena i matka ich córeczki Olive, jest zakupoholiczką. Nie umie się pozbyć kart kredytowych i każdy gorszy nastrój poprawia sobie wydawaniem pieniędzy. To błędny krąg i nawet najbliżsi nie potrafią jej pomóc. Co na to jej mężczyzna? Jest niewątpliwie bardzo zadowolony.

 • Wyjątkowa aukcja eksponatów filmowych

  .... Profil zostanie zaakceptowany, jeśli karta kredytowa pomyślnie przejdzie weryfikację.

 • Tekashi 6ix9ine zarzuca oszustwo Arianie Grande i Justinowi Bieberowi. Gwiazdy odpowiadają!

  .... Do każdego, kto jest niezadowolony ze swojej pozycji na liście w tym tygodniu lub spędza mu sen z powiek to, jak zdyskredytować pracowitą kobietę... Proszę poświęć chwilę i spokorniej. Ciesz się tym...

Wideo na temat: karta kredytowa
 • Rodziców Adzie Szulc zastąpiła karta kredytowa

  Wiedzieliście, że Ada Szuc, uczestniczka "X Factora", była prywatnie bardzo samotna? Młoda wokalistka w "Kulisach sławy" zdradziła, że bliscy swoją miłość okazywali jej, pozwalając korzystać z karty kredytowej. "Rekompensowałam sobie zakupami brak rodziców" - wyznała. (UWAGA! TVN/x-news)

Dyskusje na temat: karta kredytowa
 • Re: "Przyjaciółki": Kryzys, dylemat i nowy plan

  Chyba nie wiesz co to karta kredytowa

 • Re: "Pierwsza miłość": Michał oświadczy się Marysi!

  Dopóki nas karta kredytowa nie rozłączy AMEN.

 • Re: Sesja w basenie? Czemu nie! Oni nie wstydzą się swoich ciał

  Myśl choć trochę jak piszesz. Normalna karta KREDYTOWA ???? Przy twoich biznesach, z takimi kumplami i tak ślicznymi żonami ??? Ty jełopie piszesz o karcie kredytowej. KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ, kumple wypier... z paczki a żona codziennie doprawiała ci nowe rogi. Dorośnij najpierw a później, pisz bez błędów swoje fantazje.

 • Re: "Policjanci z Miami": Szaleństwa Dona Johnsona

  "Znam się z chłopakami ponad 15 lat. Tworzymy elitarne grono. Kupujemy najdrorzsze fury i nieruchomości. Robimy powarzne biznesy. Nie mogę pozwolić by koledzy z gurnej pułki ośmieszali się takimi rzonami. Co to za argument, ze dobże gotuje słoiki? Ide do ekskluzywnego marketu i kupuje jeszcze smaczniejsze. A do tego niepoczebna mi rzona. Wystarczy normalna karta kredytowa. Dobrze muwie, nie?"

 • Re: Sesja w basenie? Czemu nie! Oni nie wstydzą się swoich ciał

  "Znam się z chłopakami ponad 15 lat. Tworzymy elitarne grono. Kupujemy najdroższe fury i nieruchomości. Robimy poważne biznesy. Nie mogę pozwolić by koledzy z górnej półki ośmieszali się takimi zonami. Co to za argument, ze dobrze gotuje słoiki? Idę do ekskluzywnego marketu i kupuje jeszcze smaczniejsze. A do tego niepotrzebna mi żona. Wystarczy normalna karta kredytowa. Dobrze mówię, nie?"

 • Re: "Barwy szczęścia": Małgorzata Potocka była zaręczona z... Zygmuntem Malanowiczem

  "Znam się z chłopakami ponad 15 lat. Tworzymy elitarne grono. Kupujemy najdrorzsze fury i nieruchomości. Robimy powarzne biznesy. Nie mogę pozwolić by koledzy z gurnej pułki ośmieszali się takimi zonami. Co to za argument, ze dobże gotuje słoiki? Ide do ekskluzywnego marketu i kupuje jeszcze smaczniejsze. A do tego niepoczebna mi zona. Wystarczy normalna karta kredytowa. Dobrze muwie, nie?"

 • Re: "Barwy szczęścia": Kropla drąży skałę - rozmowa z Katarzyną Glinką

  "Znam się z chłopakami ponad 15 lat. Tworzymy elitarne grono. Kupujemy najdrorzsze fury i nieruchomości. Robimy powarzne biznesy. Nie mogę pozwolić by koledzy z gurnej pułki ośmieszali się takimi rzonami. Co to za argument, ze dobże gotuje słoiki? Ide do ekskluzywnego marketu i kupuje jeszcze smaczniejsze. A do tego niepoczebna mi rzona. Wystarczy normalna karta kredytowa. Dobrze muwie, nie?"

 • Re: 7 serialowych grzechów głównych: Gniew

  przez ten serial "czterej pancerni i pies' to Czeczeńcy mnie od głodu uratowali w Kazachstanie zresztą i to w 1999 roku! jaja! Nie działala mi przez pół miesiąca karta kredytowa a Czeczeńca spotkałęm w pociągu do Kazachstanu i tak sie zaprzyjażniłem z grupa wysiedlonych jeszcze za Stalina - Czeczeńców w Kazachstanie!