• Informacje na temat:

  kartoflem

Artykuły na temat: kartoflem
 • Jerzy Kryszak: Obierać gorący kartofel

  Latem Jerzy Kryszak jeździ z kabaretonu na kabareton. A w wolnych chwilach robi zdjęcia "robaczkom".

 • Krystyna Feldman: Była uparta i zawsze miała swoje zdanie

  Znana była z ról w filmach "Mój Nikifor" i "Pogrzeb kartofla", największą popularność zdobyła jednak rolą babci Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". We wtorek, 24 stycznia 2017 roku, mija 10 lat od śmierci Krystyny Feldman.

 • Krystyna Feldman: Aktorka charakterystyczna

  ​Uznawana była za jedną z najlepszych polskich aktorek charakterystycznych. Znana z ról w filmach "Mój Nikifor" i "Pogrzeb kartofla", największą popularność zdobyła brawurową kreacją w serialu telewizyjnym "Świat według Kiepskich". We wtorek, 1 marca, Krystyna Feldman świętowałaby 100. urodziny.

 • Zmarła Krystyna Feldman

  W wieku 86 lat zmarła w Poznaniu na raka płuc popularna aktorka teatralna i filmowa Krystyna Feldman. Znana jest z ról m.in. w filmach: "Mój Nikifor" i "Pogrzeb kartofla", a popularność zdobyła rolą babci Kiepskiej w serial u telewizyjnym "Świat według Kiepskich".

 • Krystyna Feldman: Miała swoje zdanie

  Uznawana była za jedną z najlepszych polskich aktorek charakterystycznych. Znana była z ról w filmach "Mój Nikifor" i "Pogrzeb kartofla", największą popularność zdobyła rolą babci Kiepskiej w serialu telewizyjnym "Świat według Kiepskich". We wtorek, 24 stycznia, mija pięć lat od jej śmierci.

 • Nowy film Jana Jakuba Kolskiego

  Autor "Pogrzebu kartofla" i "Jańcia Wodnika" wraca do swojego świata pełnego magii, cudów i poezji. I do prostych ludzi, wśród których szukał zawsze prawdy o życiu, miłości, namiętności, zdradzie, śmierci - pisze w "Rzeczpospolitej" o najnowszym filmie Jana Jakuba Kolskiego Barbara Hollender.

 • Sandra Kubicka nago. Zasłoniła się tylko... papierem toaletowym

  Sandra Kubicka, polska modelka i gwiazda dziesiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", pochwaliła się w sieci osobliwym zdjęciem. Pozuje bowiem nago, zasłaniając się jedynie... papierem toaletowym.

 • ​"T2: Trainspotting" : Długie postscriptum

  ..., pozwala dowiedzieć się też tego, co stało się z towarzyszami Rentona, Sick Boyem (Jonny Lee Miller), Kartoflem (Ewen Bremner) i Franco (Robert Carlyle). Wszyscy nadal są wykolejeńcami. Podstarzali...

 • Córka Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Jana Jakuba Kolskiego zginęła w wypadku. Mija pięć od tej tragedii

  Mija pięć lat od wypadku, w którym zginęła Zuzanna Kolska, córka aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej i reżysera Jana Jakuba Kolskiego. Miała 23 lata.

 • Jan Jakub Kolski odznaczony Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis"

  Jan Jakub Kolski został w sobotę odznaczony Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Reżyser odebrał medal "za dokonania w dziedzinie filmu i zasługi dla środowiska filmowego" podczas poświęconej mu uroczystości w Łódzkim Domu Kultury w Łodzi.

Zdjęcia na temat: kartoflem
Dyskusje na temat: kartoflem