• Informacje na temat:

  karykatura

Artykuły na temat: karykatura
 • Borys Szyc: Karykatura amanta

  "Chciałem uwypuklić tę część swojej natury, która nie radzi sobie z płcią przeciwną" - tak pracę nad rolą Albina w "Ślubach panieńskich" Filipa Bajona podsumowuje Borys Szyc. "Komedia wszech czasów" trafi do kin 8 października.

 • T.Love: Nie stać się karykaturą

  ...40-letni Staszczyk wyznaje, że na scenie wciąż czuje się młodo i zdarza mu się zachowywać w sposób, jaki nie przystoi dojrzałemu mężczyźnie. - Po wejściu na scenę wyłączam się i zachowuję się jak gówniarz, który zostawił gdzieś mózg - łamię statywy, robię burdel, wyrządzam różne szkody. Wokalista ma jednak świadomość, że kiedyś może być postrzegany jako karykatura samego siebie sprzed lat...

 • Karykatury gwiazd na aukcji

  Kolekcja karykatur gwiazd filmu i muzyki będzie sprzedana na specjalnej aukcji, z której dochód jej organizatorzy przeznaczą na cele charytatywne. Wśród podobizn wystawionych na sprzedaż znalazły się karykatury takich sław jak: John Cleese (jeden z członków grupy Monty Python), Joan Collins (gwiazda serial u "Dynastia"), Tim Henman (światowej sławy tenisista).

 • Wicepremier Piotr Gliński o filmie "Kler": Ten pan z tematu poważnego zrobił karykaturę

  "Przykro mi jest, że ten pan z tematu, który jest ważny i poważny, zrobił karykaturę" - powiedział w RMF FM o filmie "Kler" Piotr Gliński. Minister kultury przyznał też, że filmu... nie widział.

 • Chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Przeszła 50 operacji

  ...i krzywdząc kobietę. Sahar Tabar wygląda bowiem jak karykatura Jolie. 29-latka prowadzi Instagrama. Jej konto obserwuje ponad 250 tys. osób. Sahar umieszcza tam zdjęcia po operacji, które...

 • Jerzy Hoffman w roli bestii

  ..."Piękne", czyli polskie aktorki, które znane są z takich produkcji jak "Potop", "Pan Wołodyjowski" czy Znachor" oraz "Bestia", w którą wciela się reżyser Jerzy Hoffman, przedstawieni zostali w portretach autorstwa Zenona Żyburtowicza oraz w karykaturach Dariusza Łabędzkiego. - Wspólnie wpadliśmy na pomysł uhonorowania reżysera, z racji jego 85. urodzin. Tak narodziła się myśl przedstawienia...

 • Cardi B usunęła Instagrama po ataku Azealii Banks

  Podbijająca listy przebojów Cardi B postanowiła zniknąć z Instagrama po tym, jak Azealia Banks nazwała ją "karykaturą czarnej kobiety".

 • Michał Rachoń z TVP Info zawieszony

  Michał Rachoń został odsunięty od prowadzenia programów "Minęła 20" i "Woronicza 17" w TVP Info. Powodem jest wyemitowanie podczas jednego z programów animacji z karykaturami Jerzego Owsiaka i Hanny Gronkiewicz-Waltz. Zarzuca się jej antysemicki wydźwięk.

 • Blaski i cienie sławy: Zatrzymać czas

  Jak dobrze zachować twarz wiedzą ci, którzy ją stracili. Niestety, coraz więcej gwiazd kina pada ofiarą przesadnej wiary w możliwości chirurgii plastycznej. Pragnąc nowych ról i młodzieńczego wyglądu, stają się karykaturami samych siebie.

 • Gwiazdy na kanapkach. Konto z Instagrama podbija sieć

  W nieco ponad rok zdobył ponad 100 tys. obserwujących. O kogo chodzi? O twórcę konta "celebsonsandwiches", na którym publikowane są karykatury gwiazd siedzących na kanapkach. Wśród nich znalazło się sporo osób z branży muzycznej.

Zdjęcia na temat: karykatura
 • David Hasselhoff, czyli Mitch Buchannon ze "Słonecznego patrolu", coraz bardziej przypomina karykaturę samego siebie. Miejmy nadzieję, że zanim zafunduje sobie kolejną operację plastyczną, pomyśli o tym na trzeźwo!
Wideo na temat: karykatura
Dyskusje na temat: karykatura