• Informacje na temat:

  karykatury

Artykuły na temat: karykatury
 • Jagoda i Halina śmieją się z karykatury na plakacie wyborczym wójta. Tymczasem nadchodzi wójt i wręcza im nowy plakat. Proboszcz prowadzi śledztwo wśród...

 • "Kopciuszek": Cate Blanchett jako Macocha

  Znalezienie odtwórczyni najsłynniejszej i zarazem najstraszniejszej macochy świata było dla twórców "Kopciuszka" ogromnym wyzwaniem. Filmowcy wiedzieli, że potrzeba tu aktorki, która udźwignie tę rolę, nie zamieniając jej w karykaturę. Wybór padł na jedną z największych gwiazd Hollywood i zeszłoroczną laureatkę Oscara - Cate Blanchett. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę.

 • Ona wygląda coraz gorzej!

  W wieku 47 lat Calista Flockhart w niczym nie przypomina siebie u szczytu kariery. Zmęczona, opuchnięta od nadmiaru botoksu twarz, jeszcze bardziej wychudzona sylwetka. Niegdyś słodka Ally McBeal, dziś coraz częściej przypomina karykaturę samej siebie.

 • "Jupiter: Intronizacja" : Kosmiczna opera mydlana

  Dwudziestokilkuletnia sprzątaczka okazuje się właścicielką Ziemi, a zarazem matką 14-tysięcznoletnich trojaczków - chciwych i dumnych korpobossów. Innymi słowy rodzeństwo Wachowskich zaprasza widzów nie na kosmiczny "Matrix", a raczej na... "Modę na sukces" gdzieś we wszechświecie.

 • Jest chudsza od Anji Rubik

  Kiedyś Lara Flynn Boyle była marzeniem mężczyzn. Dziś 42-letnia aktorka jest podręcznikowym przykładem kobiety, która padła ofiarą mody na botoks i rozmiar zero. Skrajnie wychudzona i oszpecona stała się karykaturą samej siebie!

 • Recenzja Marilyn Manson "The Pale Emperor": Californimanson

  Jest wciąż nadzieja, że Marilyn Manson nie skończy jak główny bohater serialu "Californication".

 • Plebania

  Przy śniadaniu Wiki, Joanna i Osa śmieją się z ulotek przedstawiających karykaturę Karola. Nagle do mieszkania wchodzi wzburzona Julia z ulotkami w ręku....

 • "Snajper" : Uniwersalny żołnierz

  Chris Kyle zawstydziłby każdego Predatora - jako wojskowy snajper upolował rekordową ilość wrogów. Opowiadając jego historię, Clint Eastwood nie może się zdecydować, czy chce postawić mu pomnik, czy spróbować go odbrązowić.

 • Aguilera: Co się z nią stało?!

  Niegdyś seksbomba, teraz walczy ze sporą nadwagą. Christina Aguilera wygląda jak karykatura samej siebie sprzed lat. Na koncercie w Wielkiej Brytanii wyraźnie widać było, że nie jest w najlepszej formie. Zobacz zdjęcia!

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

Zdjęcia na temat: karykatury
 • David Hasselhoff, czyli Mitch Buchannon ze "Słonecznego patrolu", coraz bardziej przypomina karykaturę samego siebie. Miejmy nadzieję, że zanim zafunduje sobie kolejną operację plastyczną, pomyśli o tym na trzeźwo!
Wideo na temat: karykatury
 • "M jak miłość": Szpetny z brzydulą? - scena z odc. 1276

  Radek wciąż próbuje zbliżyć się do Olgi… A Górecka rysuje w końcu jego karykaturę. Jak chłopakowi spodoba się jej dzieło?

 • „Lifting”: Joanna Moro o serialu

  „Lifting” to satyryczne przedstawienie wiecznego dążenia do wyidealizowanego piękna. Wszystkie postaci są wyliftingowane, wszystkie są perfekcyjne, z drugiej strony czegoś im brakuje. Tak jak w życiu – podkreśla Joanna Moro. Aktorka wciela się w rolę pielęgniarki Margarety, której wygląd ma być dla klientów kliniki chirurgii plastycznej dowodem na to, że skalpel może uczynić cuda. Moro wierzy, że internetowy serial trafi również poza granice Polski. Pierwsza seria „Liftingu” w reżyserii Bo...

Dyskusje na temat: karykatury