• Informacje na temat:

  kasi dowiecie

Artykuły na temat: kasi dowiecie
 • Święta Kasi Cichopek

  ...- Moja Wigilia zawsze jest tradycyjna. Spędzamy ją w wielopokoleniowym, rodzinnym gronie, ciesząc się swoją obecnością i wspólnie kolędując - mówi Kasia Cichopek.

 • Rozerotyzowana Kasia Smutniak

  Najbardziej znana Polka we Włoszech, Kasia Smutniak, rok temu zagrała rozerotyzowaną Sarę w serialu "In Treatment". Jak wyznaje, gdy zobaczyła pierwszy odcinek produkcji, myślała, że umrze ze wstydu.

 • Kariera filmowa Kasi Smutniak

  Kariera aktorska Kasi Smutniak we Włoszech nabiera coraz większego rozpędu. Polska gwiazda zagra w najnowszym filmie znanego reżysera Ferzana Ozpetka.

 • Ciąża Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek to bardzo zapracowana dziewczyna. Nie tylko gra cały czas Kingę w "M jak miłość", ale też wystąpi gościnnie w serial u "I kto tu rządzi". A do tego zostanie niedługo matką.

 • Kasia Cichopek zostaje!

  ..."Dziękuję, ale nie skorzystam" - odpowiedziała Kasia Cichopek telewizyjnej stacji, która proponowała aktorce udział w nowym serialu. Serialowa Kinga Zduńska nie ma zamiaru rozstać się z "M jak miłość".

 • Kasia Smutniak urodziła syna

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak urodziła syna. To drugie dziecko 35-letniej gwiazdy, nagradzanej i podziwianej nad Tybrem. Nieznane jest jak na razie imię chłopczyka, którego ojcem jest producent filmowy Domenico Procacci.

 • Kasia Glinka złą szefową?

  Pracowników klubu fitness Kasi Górki (Katarzyna Glinka) w "Barwach szczęścia" czeka spora niespodzianka! Kaśka znowu jest zakochana i postanowiła... wyjechać. Co stanie się z jej klubem? Czy zgrana i wesoła ekipa straci pracę?

 • Kasia Cichopek urodziła córeczkę!

  Kasia Cichopek, która 4 lata temu urodziła syna, nigdy nie kryła, że marzy o tym, by Adaś jak najszybciej przestał być jedynakiem. - Macierzyństwo to najwspanialsza rzecz, jaka spotkała mnie w życiu(...) powiększy - wyznała tuż przed tym, jak okazało się, iż ponownie jest w ciąży. Oczekiwanie na drugie dziecko nie przeszkodziło Kasi w pracy. Niemal do ostatniej chwili uczestniczyła w zdjęciach do "M jak...

 • "Barwy szczęścia": Powrót Kasi

  Firma na skraju upadłości, nieproszeni goście w mieszkaniu i dowody zdrady Ksawerego. Wracającą z Anglii Kasię Górkę czeka wiele przykrych niespodzianek. Musi zmierzyć się z problemami!

 • Festiwal w Opolu 2016: Kasia Wilk i "Światłocień"

  Kasia Wilk zaprezentowała swój najnowszy singel "Światłocień", który znalazł się w gronie utworów zakwalifikowanych do Konkursu SuperPremier na Festiwalu w Opolu.

Zdjęcia na temat: kasi dowiecie
Wideo na temat: kasi dowiecie
 • Uczestniczka "Big Brothera" zdradziła przypadkiem, ile zarobiła w programie!

  "Big Brother" od dwóch miesięcy dostarcza telewidzom przeróżnych atrakcji. Od namiętnych romansów do karczemnych awantur. Jednak każdego najbardziej interesuje ile zarobili uczestnicy na udziale w reality-show. Podczas ostatniej rozmowy z Kasią Olek udało nam się dowiedzieć jakie honorarium otrzymała.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1927.

  Łukasz cieszy się z powrotu Kasi na stałe do domu, ale niepokoi go powód jej nagłego opuszczenia Dubaju. Sadowski dzwoni do Anity, by dowiedzieć się, co się wydarzyło w hotelu. Waleria i Stefan są zachwyceni wnukiem, a Tolek wykorzystuje narodziny Stefana Juniora do zorganizowania pępkowego. Darek i Józek zastanawiają się w jaki sposób ujawnić stosowanie dopingu przez zawodników Powiśla, żeby nie

 • Nosowska w programie Hanny Lis częstuje chipsami!

  Kasia Nosowska będzie gościem Hanny Lis w programie „Między słowami”, który zobaczymy na antenie Polsat Cafe w niedzielę wielkanocną o godz. 15:30. Czego możemy się spodziewać? Hanna Lis: Po tych dwudziestu kilku latach zdecydowałaś się zawiesić działalność zespołu Hey. Postanowiłaś zobaczyć, kim jest Kaśka Nosowska poza Hey’em. Wiesz już jaka jesteś? Kasia Nosowska: Nagle się okazało, co jest