• Informacje na temat:

  kasia cerekwicka festiwal

Artykuły na temat: kasia cerekwicka festiwal
 • Festiwal w Opolu 2018: Kasia Moś w stresie

  Niedziela (10 czerwca) w Opolu będzie stała pod znakiem koncertu "Piosenka ci nie da zapomnieć" z przebojami stulecia w nowych aranżacjach. Dwa utwory zaśpiewa Kasia Moś. Wokalistka ma nadzieje, że szyków nie będzie próbowała zamieszać jej pogoda, jak trzy lata temu.

 • Festiwal w Opolu 2018: Co zaśpiewa Edyta Górniak?

  W piątek (8 czerwca) rozpocznie się 55. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W amfiteatrze trwają przygotowania do święta polskiej piosenki.

 • Opole 2017: Festiwal jednak w Kielcach

  Zamiast w Opolu, Telewizja Polska zorganizuje imprezę muzyczną w Kielcach, w Amfiteatrze Kadzielnia. Nie będzie to jednak festiwal, a Koncert Polskiej Piosenki, który odbędzie się w sobotę 10 czerwca.

 • Opole 2017: Festiwal jednak w Kielcach

  Zamiast w Opolu, Telewizja Polska zorganizuje imprezę muzyczną w Kielcach, w Amfiteatrze Kadzielnia. Nie będzie to jednak festiwal, a Koncert Polskiej Piosenki, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca.

 • Telewizyjne festiwale umierają?

  Festiwal w Sopocie nie żyje. Święto polskiej piosenki, czyli festiwal w Opolu, w stosunku do ubiegłorocznej edycji stracił ponad milion widzów. Hit Festiwal (tym razem zorganizowany w Bydgoszczy) zgromadził przed telewizorami widownię o 900 tys. osób mniejszą, zaś polsatowskie TOPtrendy straciły pół miliona oglądających.

 • Festiwal w Opolu 2017: Znamy wszystkich wykonawców

  Maryla Rodowicz, Doda, Edyta Górniak, ale i Jan Pietrzak oraz Ryszard Makowski to tylko kilku artystów, którzy we wrześniu wystąpią na Festiwalu w Opolu. Telewizja Polska potwierdziła nazwiska wszystkich wykonawców.

 • Festiwal w Opolu 2017: Kogo zabraknie?

  Poznaliśmy listę wykonawców zakwalifikowanych do Konkursu Premier i Debiutów na tegorocznym Festiwalu w Opolu.

 • Festiwal w Opolu 2018: Kto zaśpiewa dla kibiców?

  Organizatorzy 55. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu ujawnili szczegóły imprezy. Kto wystąpi w amfiteatrze w dniach 8-11 czerwca?

 • Festiwal w Opolu 2018: Znamy wyniki oglądalności

  Niedzielny koncert "Od Opola do Opola" przyciągnął największą publiczność podczas 55. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Tradycyjnie najmniej widzów zobaczyło konkurs Debiuty", który rozpoczął się po północy z piątku na sobotę.

 • Festiwal w Opolu. Prezydent miasta wypowiedział umowę TVP

  Prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski, poinformował o wypowiedzeniu umowy z telewizją w sprawie organizacji tegorocznego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Miasto chce, żeby impreza się odbyła, ale później. Jacek Kurski podkreślił jednak w poniedziałek wieczorem na antenie TVP Info, że festiwal odbędzie się w zbliżonym terminie, ale w innym mieście.