• Informacje na temat:

  kasia cerekwicka na kolana

Artykuły na temat: kasia cerekwicka na kolana
 • Katarzyna Cerekwicka i nowa płyta "Pod skórą". Kiedy premiera?

  ...muszę, jedynie mogę!" - mówi Kasia Cerekwicka ( sprawdź! ). Pierwszym singlem została piosenka "W pogoni za szczęściem". Oto szczegóły płyty "Pod skórą": 1. "Nigdy" 2. "Na cztery ręce" 3. "Na próżno" 4. "Lody" 5. "Pod skórą" 6. "W pogoni za szczęściem" 7. "Zostawmy wszystko" 8. "Gdzie kończy się noc" 9. "Nic nie znaczą już" 10. "Złudzenia" 11. "Powód". Kasia Cerekwicka największą...

 • Kasia Cerekwicka w "Majce"

  ...17 maja w serialu "Majka" zobaczymy wyjątkowego gościa. W produkcji telewizji TVN wystąpi znana piosenkarka i autorka tekstów muzycznych, Kasia Cerekwicka, która swoimi przebojami wielokrotnie powalała "Na kolana" i nieustannie udowadniała, że "Potrafi kochać".

 • Katarzyna Cerekwicka jest nie do poznania. Zobacz teledysk "W pogoni za szczęściem"

  Na potrzeby teledysku "W pogoni za szczęściem" wokalistka Katarzyna Cerekwicka dała się mocno postarzyć, by zagrać babcię zapracowanej wnuczki (w tej roli aktorka Magdalena Różańska).

 • Kasia Cerekwicka podbiła Szwecję

  Polska piosenkarka Kasia Cerekwicka utworem "Na kolana" wygrała w sobotę, 22 lipca, konkurs na Festiwalu Piosenki Krajów Bałtyckich w Karlshamn w Szwecji.

 • Kasia Cerekwicka z wielką chęcią

  Jednym ze zdecydowanych faworytów do zwycięstwa w plebiscycie "Superjedynki" w kategorii "przebój roku" jest niewątpliwie piosenka Kasi Cerekwickiej "Na kolana" . A czy sama wokalistka podziela tę opinię? Opowiedziała o tym w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Kasia Cerekwicka o Feel

  Dwa lata temu Kasia Cerekwicka byłą w podobnej sytuacji, w jakiej znajduje się obecnie grupa Piotra Kupichy. Wtedy jej utwór "Na kolana" podbił serca Polaków i ugruntował pozycję wokalistki na(...) zmierzyć, obliczyć, podstawić do wzoru. Czasem jest to wynik ciężkiej pracy, a czasem łut szczęścia. Jak to w życiu! - podkreśla Cerekwicka. W sobotę, 10 maja, Kasia Cerekwicka będzie gościem czata...

 • Kasia Cerekwicka "Między słowami": Nowa płyta w maju

  Po pięcioletniej przerwie nową płytę szykuje Kasia Cerekwicka. 35-letnią wokalistkę możemy obecnie oglądać w trwającej trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Recenzja Kasia Cerekwicka "Między słowami": Ryzykowna bylejakość

  ..."Mówili nam, mówili nam / poddać się czas, już poddać się czas". Jeśli Cerekwicka nie znajdzie lepszego repertuaru, to może powinna jednak pójść za tą radą?

 • Cerekwicka w Big Brother

  Gościem najbliższego programu Big Brother Show będzie Kasia Cerekwicka, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek.

 • Kasia Cerekwicka: Był moment, że myślałam o końcu kariery

  ..."Program 'Twoja twarz brzmi znajomo', jest dla mnie fajnym sposobem na powrót, ale nie do muzyki, a pewnego trybu życia, tej scenicznej adrenaliny, którą znów chcę czuć" - przyznała w wywiadzie z PAP Life Kasia Cerekwicka.