• Informacje na temat:

  kasia cerekwicka nowa piosenka

Artykuły na temat: kasia cerekwicka nowa piosenka
 • Katarzyna Cerekwicka i nowa płyta "Pod skórą". Kiedy premiera?

  ...muszę, jedynie mogę!" - mówi Kasia Cerekwicka ( sprawdź! ). Pierwszym singlem została piosenka "W pogoni za szczęściem". Oto szczegóły płyty "Pod skórą": 1. "Nigdy" 2. "Na cztery ręce" 3. "Na próżno" 4. "Lody" 5. "Pod skórą" 6. "W pogoni za szczęściem" 7. "Zostawmy wszystko" 8. "Gdzie kończy się noc" 9. "Nic nie znaczą już" 10. "Złudzenia" 11. "Powód". Kasia Cerekwicka największą...

 • Pectus i Kasia Cerekwicka w utworze "Głowę noś do góry" (film "Jak poślubić milionera")

  ..."Głowę noś do góry" to druga propozycja grupy Pectus z płyty "Kobiety/Wojciech Młynarski", której premiera zaplanowana jest na 8 listopada 2019. Po duecie z Kasią Popowską czas na piosenkę w duecie z Kasią Cerekwicką. Teledysk do singla promuje film "Jak poślubić milionera".

 • Kasia Cerekwicka w "Majce"

  ...17 maja w serialu "Majka" zobaczymy wyjątkowego gościa. W produkcji telewizji TVN wystąpi znana piosenkarka i autorka tekstów muzycznych, Kasia Cerekwicka, która swoimi przebojami wielokrotnie powalała "Na kolana" i nieustannie udowadniała, że "Potrafi kochać".

 • Kasia Cerekwicka "Między słowami": Nowa płyta w maju

  Po pięcioletniej przerwie nową płytę szykuje Kasia Cerekwicka. 35-letnią wokalistkę możemy obecnie oglądać w trwającej trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Kasia Cerekwicka: Jestem zadowolona ze swojego życia

  Kasia Cerekwicka zaistniała wykonaniem utworu "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" w programie "Szansa na sukces". Trudno w to uwierzyć, ale od tego czasu minęło już 18 lat, w czasie których wokalistka nie próżnowała. Nagrała cover do filmu, użyczała swojego głosu w animacji, zdobyła wiele nagród, brała udział w programach rozrywkowych, a właśnie uzupełniła dyskografię o piątą płytę zatytułowaną...

 • Festiwal w Opolu 2018: Kasia Moś w stresie

  Niedziela (10 czerwca) w Opolu będzie stała pod znakiem koncertu "Piosenka ci nie da zapomnieć" z przebojami stulecia w nowych aranżacjach. Dwa utwory zaśpiewa Kasia Moś. Wokalistka ma nadzieje, że szyków nie będzie próbowała zamieszać jej pogoda, jak trzy lata temu.

 • Kasia Cerekwicka i "Pokój 203"

  ...których wszystkie teksty napisała Kasia Cerekwicka, a realizatorem, producentem i autorem muzyki jest Piotr Siejka. Pierwszym singlem promującym płytę jest piosenka "S.O.S " , która błyskawicznie podbiła(...) wokalistki, często nazywany "czarnym" wokalem. Wszystkie utwory utrzymane są w klimacie refleksyjnym, marzycielskim, stanowiąc smakowity kąsek dla słuchacza poszukującego wyrafinowanych dźwięków. "Pokój...

 • Kasia Cerekwicka z Szycem!

  Kasia Cerekwicka, która aktualnie promuje swój trzeci album "Pokój 203", rozmawiała na stronach INTERIA.PL ze swoimi fanami. Wokalistka zapewniła, że pomimo wydawania na singlach smutnych piosenek(...)". Cieszę się, że dzięki obecności w mediach mogę promować swoje płyty i swoją pracę. Kasia Cerekwicka wyznała także, że chciałby promować swoją muzykę za granica, ale na razie nie ma takiej możliwości...

 • Kasia Cerekwicka: Zdarzało mi się płakać

  Jak już zapowiadaliśmy, w maju ukaże się nowa płyta Kasi Cerekwickiej - "Fe-Male". Poznaliśmy szczegóły tego wydawnictwa.

 • Kasia Cerekwicka: Wierzę w każdą miłość!

  Kasia Cerekwicka w sobotę, 10 maja, była gościem internetowej stacji radio wej RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl ). W czasie programu, prowadzonego przez Małgorzatę Kościelniak, wzięła m.in. udział w czacie na stronach INTERIA.PL.