• Informacje na temat:

  kasia cichopek długi

Artykuły na temat: kasia cichopek długi
 • Najpierw dom, teraz szkoła tańca. Katarzyna Cichopek walczy z długami!

  To nie jest łatwy czas dla Katarzyny Cichopek (37 l.) i Marcina Hakiela (36 l.). Wybuch pandemii zmusił ich do podjęcia radykalnych kroków. Grozi im bankructwo?

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel powiedzieli sobie "tak". Ślub najgorętszej pary polskiego show-biznesu odbył się w sobotę, 20 września, w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, w Zakopanem. Wśród zaproszonych gości była wyłącznie rodzina Państwa Młodych.

 • "Cichopki" pojechali żegnać papieża!

  Kasia Cichopek (31 l.) i Marcin Hakiel (30 l.) postanowili zostać pielgrzymami i właśnie wyjechali do Watykanu.

 • Artyści pomagają Varius Manx

  W niedzielę, 16 lipca, w Operze Leśnej w Sopocie, odbędzie się specjalny koncert zatytułowany "Artyści na rzecz Varius Manx". Dochód przekazany zostanie na leczenie poszkodowanych w maju w poważnym wypadku samochodowym dwojga członków zespołu - wokalistki Moniki Kuszyńskiej oraz Roberta Jansona. Oboje nadal przebywają na leczeniu, a ich powrót do zdrowia będzie na pewno długi.

 • Katarzyna Cichopek w końcu się do tego przyznała! To nie są tanie rzeczy!

  Katarzyna Cichopek (35 l.) zdradziła, w czym tkwi sekret jej urody i nienagannej od kilku lat sylwetki...

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Wbrew okolicznościom jesteśmy razem!

  Katarzyna Cichopek (34 l.) i Marcin Hakiel (33 l.) są razem dwanaście lat. W tym czasie media parokrotnie ogłaszały kryzys w ich związku. Najgłośniej mówiło się o tym, gdy małżonków dopadły poważne kłopoty finansowe, spowodowane rosnącym kursem franka. Kredyt zaciągnięty na zakup willi za ok. 3,5 miliona znacząco przerósł wartość nieruchomości. Dług urósł do blisko 4,5 miliona złotych...

 • Cichopek już nie pracuje

  Kasia Cichopek odeszła z serial u "Tancerze". Nakręcono już wszystkie odcinki z jej udziałem i przyszła mama może skupić się na przygotowaniach do porodu i macierzyństwa.

 • Cichopek nie rzuci "M jak miłość"

  Wszystkich wielbicieli talentu (?) Kasi Cichopek (25 l.) uspokajamy - aktorka stanowczo dementuje plotki , jakoby miała odejść z dwójkowego serial u "M jak miłość".

 • Tajemnica Cichopek wyszła na jaw

  Kasia nie życzy sobie, by fotoreporterzy dręczyli ją po urodzeniu dziecka. Apeluje, by zostawili ją w spokoju. Wyjątek stanowi brat aktorki, z zawodu paparazzo, autor wielu ustawianych sesji z... siostrą w roli głównej.

 • Cichopek i Hakiel znikają z show-biznesu

  Czeka nas długa przerwa od Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Na trzy miesiące przed narodzinami ich pierwszego dziecka zamierzają wziąć długi urlop i zaszyć się z dala od mediów.

Zdjęcia na temat: kasia cichopek długi
Wideo na temat: kasia cichopek długi
 • Dług

  Nawet najlepsi tajni agenci skrywają czasami sekrety z poprzednich misji. Wie o tym dobrze Rachel Singer, która musi stawić czoła swoim własnym demonom przeszłości ... Szpiegowski thriller "Dług" /The Debt/, do którego zdjęcia kręcone były w Tel Awiwie, Wielkiej Brytanii i Budapeszcie, wyreżyserowany został przez nominowanego do Nagrody Akademii Johna Maddena ("Zakochany Szekspir" /Shakespeare in Love/). Autorami scenariusza są Matthew Vaughn & Jane Goldman i Peter Straughan. Film jest...

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...