• Informacje na temat:

  kasia cichopek hiszpania

Artykuły na temat: kasia cichopek hiszpania
 • Cichopek informuje: Wróciłam z Madrytu

  Kasia Cichopek postanowiła pochwalić się w jednym z tabloidów swoimi zagranicznymi wojażami. Jak mówi, wczoraj wróciła z Madrytu, dokąd poleciała specjalnie na koncert Michaela Buble.

 • Luksusowe wakacje gwiazd. Gdzie się wybrali?

  Marta Kaczyńska - Florencja Kasia Cichopek - Polska Krzysztof Gojdź - Stany Zjednoczone Edyta Herbuś - Włochy Marina i Wojtek Szczęsny - podróż dookoła(...) Górniak - Stany Zjednoczone Hanna Lis - Portugalia Artur Szpilka - Dominikana Anna Kalczyńska - Grecja Justyna Steczkowska - Hiszpania...

 • Cichopek zatańczy w Londynie!

  Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska z serialu TVP2 "M, jak Miłość") oraz Marcin Hakiel zatańczą na pierwszym międzynarodowym konkursie tańca "The Eurovision Dance Contest" w Londynie. Zaprezentują na nim Telewizję Polską.

 • Polsat Cafe stawia na serialowe gwiazdy

  ...można aż siedem serialowych gwiazd w ich własnych programach! Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z "M jak miłość", radzić będzie, jak po urodzeniu dziecka zachować nienaganną figurę(...). Kasia postara się udowodnić, że prawdziwa miłość zdarza się nie tylko w powieściach i filmach.

 • Cichopek zatańczy w Londynie!

  Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska z serial u TVP2 "M, jak Miłość") oraz Marcin Hakiel zatańczą na pierwszym międzynarodowym konkursie tańca "The Eurovision Dance Contest" w Londynie. Zaprezentują na nim Telewizję Polską.