• Informacje na temat:

  kasia cichopek i jej styl

Artykuły na temat: kasia cichopek i jej styl
 • Cichopek - ikona telewizji?

  Kasia Cichopek zdobyła się w TVN Style na nader szczere wyznanie. Przyznała, że jest ikoną telewizyjną. "Przeciętna nie jestem" - powiedziała.

 • Cichopek zatańczy w Londynie!

  Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska z serial u TVP2 "M, jak Miłość") oraz Marcin Hakiel zatańczą na pierwszym międzynarodowym konkursie tańca "The Eurovision Dance Contest" w Londynie. Zaprezentują na nim Telewizję Polską.

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Wszystko przez samotność

  ...czuję, bo to ciekawa postać, a Kasia Cichopek i Marcin Mroczek cieszą się, że się pojawiłam i wreszcie coś nowego się dzieje w ich serialowym małżeństwie. - Gram Monikę bardzo niejednoznacznie, bo(...) tego specjalnie! Nie chciałaby... ale czuje się bardzo samotna. Monika dużo pracuje, a najbliższą jej osobą jest Piotrek - jest nie tylko fizycznie blisko, bo pracują razem, ale także mentalnie...

 • Edyta Herbuś i Marcin Mroczek wygrali taneczny konkurs Eurowizji 2008. W rewelacyjnym stylu pokonali tancerzy z 13 krajów!

 • Z kim Polacy spędzili sylwestra?

  .... Koncert wyreżyserowali Jarosław Staniek i Konrad Smuga. Kierownikiem muzycznym był Krzysztof Pszona. Scenografię przygotował Jorgos Stylianou. Tegoroczny Sylwester pod hasłem "60 przebojów - 60 lat(...) z zespołem Psychodancing, charyzmatyczny Sebastian Karpiel - Bułecka z Zakopower, grupa Enej, Kora, Afromental, Feel, De Mono, Big Cyc, zespół Weekend oraz Kasia Kowalska i Ewa Farna. Stolica już po raz...

Wideo na temat: kasia cichopek i jej styl