• Informacje na temat:

  kasia cichopek jak mieszka

Artykuły na temat: kasia cichopek jak mieszka
 • Cichopek: Historia prawdziwa

  Zawsze chciała grać i to główne role. Rodzice postawili warunek: musi przykładać się do nauki. Ale dali jej też dużo swobody. Jak wyglądało dzieciństwo Katarzyny Cichopek?

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Piękne i samotne

  Są sławne, piękne, niektóre bogate. I, choć wydaje się to nieprawdopodobne - samotne! Jak Kasia Cichopek (22 l.), którą kilka razy w tygodniu podziwia ponad 10 milionów wielbicieli serial u "M jak(...) Expressowi" Kasia. "Jak już się zakocham, to kocham na maksa. Dla miłości mogę zrobić wiele" - wyjaśnia aktorka. Przekonał się o tym ostatni partner aktorki, przystojny wiedeńczyk Mateusz, do którego raz...

Zdjęcia na temat: kasia cichopek jak mieszka
Dyskusje na temat: kasia cichopek jak mieszka
 • Re: Jak mieszkają gwiazdy?

  zubie jak ludzie zwlaszcza mlodzi maja piekne domy najladniej mieszka Kasia Cichopek zycze jej duzo dobrego bo to naprawde swiwtna osoba.