• Informacje na temat:

  kasia cichopek mama

Artykuły na temat: kasia cichopek mama
 • Kasia Cichopek w końcu pokazała twarze swoich dzieci!

  Kasia Cichopek (37 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) mają dwójkę wspaniałych dzieci, których jednak starają się nie pokazywać w mediach społecznościowych. Tym razem jednak zrobili wyjątek i zaskoczyli swoich fanów.

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • Kasia Cichopek skromnie o sobie: Odczarowałam mit matki Polki!

  Kasia Cichopek (35 l.) uważa, że dzięki programowi "Sexy mama" oraz jej poradnikom udowadniała Polkom, że ciąża i macierzyństwo nie muszą wykluczać ich z aktywności zawodowej, bo jeśli dobrze zorganizuje się czas, można wszystko ze sobą pogodzić. Najważniejszym przesłaniem programu było jednak zmotywowanie pań do tego, by zadbały o swoje zdrowie i kondycję.

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "M jak miłość": Kasia Cichopek opuszcza serial?!

  Słowa aktorki wywołały lawinę komentarzy. Czy Katarzyna Cichopek opuści rodzinę Zduńskich w tak ważnym dla nich momencie?

 • Kasia Cichopek: Podwójna mama

  Kilka dni temu Katarzyna Cichopek, gwiazda serialu "M jak miłość", urodziła syna - Adasia Hakiela. To jej pierwsze nieserialowe dziecko.

 • Sukces Kasi Cichopek!

  Kasia Cichopek (31 l.) w końcu się doczekała. Niebawem zagra swoją pierwszą rolę w filmie!

 • Jak Kasia Cichopek zmienia kobiety

  Do drugiej edycji programu "Sexi mama" zgłosił się tłum pań. Wybrano osiem mam, które na oczach telewidzów podejmą walkę o to, by znowu czuć się atrakcyjnie. - Szukaliśmy bardzo zdeterminowanych i konsekwentnych mam - wyjaśnia Kasia Cichopek, gospodyni programu.

 • Kasia Cichopek pochwaliła się nową fryzurą!

  Wygląda na to, że Kasia Cichopek (33 l.) po dłuższej przerwie szykuje się do powrotu na salony. Celebrytka postanowiła nieco odświeżyć swój wygląd. Z pomocą przyszedł zaufany fryzjer. "Sexy mama" stroni od szaleństw i spektakularnych metamrofoz, czego zresztą zabrania jej zapewne kontrakt w "M jak miłość", gdzie od lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej. Kasia wyraźnie jednak skróciła włosy, nieco...

 • Kasia Cichopek wraca na plan!

  Trochę niewyspana, nieco zmęczona - bo mały Adaś czasem w nocy "szaleje". Ale promienna i szczęśliwa Kasia Cichopek, już jako mama, powróciła do pracy.

Zdjęcia na temat: kasia cichopek mama
Wideo na temat: kasia cichopek mama
 • Kasia Cichopek wyznaje: Jestem nieszczęśliwa...

  - Mój mąż uważa, że jestem bałaganiarą, a ja uważam, że to jest artyzm. Umiem doskonale odnaleźć się w moim nieładzie artystycznym, jestem wręcz nieszczęśliwa, kiedy mam porządek i poukładane od linijki wszystko, wtedy czuję, że jestem chora – mówi Katarzyna Cichopek, jurorka programu "Czar par".

 • Kasia Cichopek: Mam w sobie dużo empatii. Pomaganie to część mnie

  Kasia Cichopek podkreśla, że zawsze lubiła pomagać tym, którym wiedzie się gorzej. Teraz dodatkowo wykorzystuje do tego celu swoje umiejętności aktorskie i popularność. We wrześniu do sklepów trafi(...) wrażliwości na cierpienie innych – mówi Cichopek.

Dyskusje na temat: kasia cichopek mama
 • Re: Kasia Cichopek...

  piekna młoda mama,wyglada ślicznie,suknia idealnie pasuje do stanu KASI

 • Re: Kasia Cichopek po raz pierwszy...

  Ja tesz mam trzydziestke i dwojke dzeci:)I chcalabym wyglàdac jak Kasia Elegancka ladna i szzuplutka zazdroszcze jej!A i ogl sexsi Mama fajny program:) I 100lat Kasiu

 • Re: Kasia Cichopek po raz pierwszy...

  JAKA TO AKTORKA LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE !!!!!!! dzieki m JAK MILOSC wogole funkcjonuje !!!!! nie tylko słao ktoś zorientowany,bo KASIA gra w teatrze i prowadzi autorski program w POLSATCAFE SEXY MAMA

 • Re: Kasia Cichopek po raz pierwszy...

  piękna młoda mama,fajnie gra w MJM ,SEXY MAMA FANTASTYCZNY PROGRAM,brawo KASIU za pomysł i stworzenie takiego programu,100lat i wszystkiego najlepszego,oby TWOJA karjera rozwijała się błyskawicznie,na złość zawistnym ludziom

 • Re: Kasia Cichopek walczy o Monidło!

  ładna i madra młoda mama,bardzo dobrze gra swoje role.po mimo braku dyplomu aktorskiego,udowodniła to w spektaklu TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA w TEATRZE KAMIENICA i na przegladzie w SIEDLCACH