• Informacje na temat:

  kasia cichopek sylwestrowa moc przebojow

Artykuły na temat: kasia cichopek sylwestrowa moc przebojow
 • Kolejny sylwester z Kasia Cichopek

  Kasia Cichopek dołączyła do ekipy prowadzących Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gwiazda 'M jak miłość" będzie na antenie Polsatu współprowadzić pożegnanie roku w parze z Maciejem Dowborem.

 • Sylwestrowa noc w Polsacie

  Największe hity Europy to temat przewodni "Sylwestrowej Mocy Przebojów", którą będzie transmitowała telewizja Polsat. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Roxette, a koncert poprowadzą m.in.: Kasia Cichopek, Agata Młynarska, Tomasz Kammel, Mateusz Borek i Krzysztof Ibisz.

 • Liber oczarował Kasię Cichopek. Zobacz!

  Do sieci trafił teledysk do piosenki "Wszystkiego na raz" - duetu Natalii Szroeder i Libera. W klipie zagrali popularni aktorzy: Kasia Cichopek i Marek Kaliszuk.

 • Z kim Polacy spędzili sylwestra?

  ...emitowanym wieczorem. W Polsacie "Sylwestrową Moc Przebojów" obejrzało 3,11 mln widzów (udziały w rynku 24,2 proc.). W nocy z 31 grudnia 2012 roku na 1 stycznia 2013 roku, na ogromnej sylwestrowej scenie(...) widzów (udziały 26,1 proc.). Największe polskie gwiazdy także widzom Polsatu i publiczności zgromadzonej na stołecznym pl. Konstytucji zgotowały wspaniałe widowisko i niezapomnianą Sylwestrową Moc...

 • Co wiemy o telewizji?

  Hanki Mostowiak stała się jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń roku. To dzięki temu serialowi świat dowiedział się, kim jest Kasia Cichopek, Anna Mucha i bracia Mroczek. P jak prezenter Nikt nie(...) testu. Goście w studiu będą odpowiadać na pytania za pomocą pilotów. Natomiast widzowie będą mogli rozwiązywać test on-line na stronie www.interia.pl oraz na smartfonach, ściągając aplikację tvp.60lat...