• Informacje na temat:

  kasia glinka barwy szczęścia

Artykuły na temat: kasia glinka barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka pisze petycję do ministra zdrowia!

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Sadowska z "Barw szczęścia", która lada moment po raz drugi zostanie mamą, nie może się pogodzić z myślą, że jej partnera - Jarosława Bienieckiego - nie będzie przy niej podczas narodzin ich wspólnego dziecka, bo tak zdecydował... minister zdrowia, zakazując porodów rodzinnych w czasie epidemii. - Mam nadzieję, że uda się zmienić te krzywdzące zalecenia...

 • Anna Dereszowska w "Barwach szczęścia"

  Anna Dereszowska nie ukrywa, że żyje z kalendarzem w ręku. Sporządzając listę zawodowych zobowiązań aktorki, można dostać zadyszki. Właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Powrót Kasi

  Katarzyna Glinka zakończyła trwający ponad pół roku urlop i na początku maja wróciła do pracy na planie serialu.

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • "Barwy szczęścia": Wyjazd zamiast dziecka

  Po wakacjach w "Barwach szczęścia"... Scenarzyści uznali, że pogrążenie małżeństwa Sadowskich (Katarzyna Glinka i Michał Rolnicki) w kryzysie to mocny akcent na rozpoczęcie sezonu.

 • Katarzyna Glinka: Cały jej świat legł w gruzach

  Kilka ostatnich miesięcy spowodowało, że Katarzyna Glinka znalazła się na rozstaju życiowych dróg. Czy zdoła sobie z tym poradzić?

 • "Barwy szczęścia": Kaśka wyjeżdża na Sycylię?!

  Po kłótni z Łukaszem Kasia zacznie zastanawiać się nad ofertą pracy we Włoszech...

 • "Barwy szczęścia": Podstęp

  Wiadomość, że Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawery (Sebastian Cybulski) znowu są razem, skłoni Tymona (Hubert Jarczak) do działania.

 • "Barwy szczęścia": Polecą do Kasi!

  Łukasz (Michał Rolnicki) z niecierpliwością czekać będzie na przyjazd Kasi (Katarzyna Glinka) przebywającej w Emiratach już od kilku tygodni.

 • Glinka jednak nie zniknie

  Katarzyna Glinka zapewnia, że nie zniknie z serialu "Barwy szczęścia".

Zdjęcia na temat: kasia glinka barwy szczęścia
Wideo na temat: kasia glinka barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka o trudnych chwilach Kasi Górki

  Już wkrótce widzowie będą świadkami prawdziwego dramatu! Nowy szef Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski) zgwałci Kasię (Katarzyna Glinka), po czym zagrozi jej, że jeśli komukolwiek o tym powie, zostanie oskarżona o cudzołóstwo! Po powrocie do Polski Kasia nie zdradzi Sadowskiemu, dlaczego tak nagle zdecydowała się wrócić do Polski. Zatai przed ukochanym, że została zgwałcona... Czy w życiu

 • "Barwy szczęścia": Dzisiaj już nie pędzę za każdym projektem - mówi Kasia Glinka

  każdej płaszczyźnie. Gwiazda „Barw szczęścia” przyznaje, że dobrze czuje się zarówno na dużym ekranie, jak i w serialu, a także na deskach teatru. Choć cieszy ją dotychczasowy przebieg kariery, to wierzy także w to, że wielka rola dopiero przed nią. Poza rolą Kasi Górki w serialu „Barwy szczęścia” Katarzyna Glinka związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat. Aktualnie gra w sztukach „Czego nie

 • "Barwy szczęścia": 2000. odcinek serialu

  Już wkrótce okaże się, że Rysiek ma własny zespół... disco polo i znakomicie radzi sobie na scenie! Wystąpi nawet na weselu Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki)! Zobaczcie, jak będą bawić się zebrani goście w jubileuszowym, 2000. odcinku "Barw szczęścia"

Dyskusje na temat: kasia glinka barwy szczęścia