• Informacje na temat:

  kasia glinka juz urodziła

Artykuły na temat: kasia glinka juz urodziła
 • Glinka świętuje 35. urodziny

  Katarzyna Glinka kończy w czwartek, 19 kwietnia, 35 lat. Dla aktorki będą to pierwsze urodziny, które spędzi ze swoim synkiem Filipem.

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  ...złożonych kartonów... Są porządni ludzie na tym świecie... Podobno istnieje czarna lista Ilony Łepkowskiej, na którą trafiają nielojalne aktorki, chcące grać w innych serialach: Kasia Glinka(...) naprawdę w dobrych stosunkach z wieloma aktorami, którzy potrafią docenić moje rady, które im czasem daję. A, że jestem zasadnicza? No jestem. To jest moja praca. A Kasia nie chciała odejść do...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4": Bartek Kasprzykowski najlepszy w finale!

  ..."Kids". Ich pełen energii występ wywołał na widowni prawdziwą burzę oklasków. Oprócz tego jury przygotowało dla nich specjalne nagrody. Kasia Glinka otrzymała od Pawła Królikowskiego berło dla "dancing(...) hopu. Nie broń się przed musicalem, bo mam wrażenie, że jesteś do tego urodzona - komplementowała Zosię Kasia Skrzynecka. Michał Kwiatkowski zdecydował się przeistoczyć w Eltona Johna. Wybrał...

 • Kto wygra dziś na lodzie?

  Dzisiaj finał programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Kto zdobędzie statuetkę "Diamentowej Pary" - Agnieszka Włodarczyk z Łukaszem Joźwiakiem czy Samuel Palmer z Agnieszką Dulej-Urbańską? Prócz zmagań uczestników, czeka nas też występ nie ukrywających wzajemnej niechęci - Dody i Justyny Steczkowskiej.