• Informacje na temat:

  kasia glinka mezem

Artykuły na temat: kasia glinka mezem
 • Kasia Glinka złą szefową?

  Pracowników klubu fitness Kasi Górki (Katarzyna Glinka) w "Barwach szczęścia" czeka spora niespodzianka! Kaśka znowu jest zakochana i postanowiła... wyjechać. Co stanie się z jej klubem? Czy zgrana i wesoła ekipa straci pracę?

 • Kasia Glinka: U Almodovara?

  Mimo pracy w Teatrze Polskim, Teatrze Kwadrat oraz na planie "Barw szczęścia" aktorka nie sprawia wrażenia zmęczonej i zabieganej. Z uśmiechem opowiada o planach zawodowych, aktorstwie, ale także podróżach i sportach ekstremalnych. Bohaterka aktorki z "Barw szczęścia" Kasia Górka ma wyjechać do Anglii - Glinka zapewnia, że wróci. I choć często taki serialowy wyjazd to nic innego, jak urlop dla...

 • Kasia Glinka zdaje się na los

  Wszystko zaczęło się od roli Kaśki w "Barwach szczęścia" , która przyniosła aktorce olbrzymią popularność. Teraz Katarzyna Glinka jest zasypywana propozycjami zawodowymi.

 • Glinka wróciła do pracy

  Katarzyna Glinka, szczęśliwa mama Filipa, wróciła do pracy. Miesiąc po urodzeniu synka śliczna aktorka pojawiła się na planie "Barw szczęścia".

 • Glinka jak Penelope Cruz

  Katarzyna Glinka znana jest widzom przede wszystkim, jako gwiazda seriali takich jak "Tancerze", czy "Barwy Szczęścia". Obecnie możemy ją także zobaczyć w produkcji TVN "Taniec z gwiazdami".

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Katarzyna Glinka: Spełniona i szczęśliwa

  Kobieta o dwóch twarzach. Z wyglądu niewinna, ale to tylko pozory. Katarzyna Glinka (35 l.) ma nieco zadziorny charakter. Ale ostatnio wyciszyła się. Niedawno została mamą i zrozumiała, że już nigdy nie będzie samotna... Pani Kasiu, podobno zawsze ciągnęło panią do aktorstwa... Katarzyna Glinka: - Odkąd pamiętam sprawiało mi ono ogromną radość. Między innymi właśnie dlatego zdecydowałam się...

 • Katarzyna Glinka: Cały jej świat legł w gruzach

  Kilka ostatnich miesięcy spowodowało, że Katarzyna Glinka znalazła się na rozstaju życiowych dróg. Czy zdoła sobie z tym poradzić?

 • Sercowe rozterki

  ...7 czerwca zobaczymy ostatni w tym sezonie odcinek "Barw szczęścia". Jak potoczą się dalsze losy Kasi (Katarzyna Glinka) i innych bohaterów serialu?

 • Pierwsze takie święta

  ...na planie, Filipem będzie się zajmować Przemek - opowiada. I choć będzie tęsknić za dzieckiem, w pracy na razie nuda jej nie grozi. Jej bohaterka, Kasia Górka, jest teraz w trudnym momencie życiowym(...) dalej. Nie wiem, jakie są plany scenarzystów. Sławek wydaje się być bardzo porządnym, solidnym człowiekiem. Może moja bohaterka spotkała wreszcie odpowiedniego mężczyznę - mówi Glinka. Ona sama nie ma...

Zdjęcia na temat: kasia glinka mezem