• Informacje na temat:

  kasia glinka syna

Artykuły na temat: kasia glinka syna
 • Katarzyna Glinka: Marzę o roli dramatycznej

  Zrobiła sobie przerwę od "Barw szczęścia", aby odpocząć od swojej bohaterki. - Ale po wakacjach Kasia Górka wróci i to w dramatycznych okolicznościach - zdradza Katarzyna Glinka. Aktorka jednak chciałaby grać nie tylko w serialach. - Marzę o roli dramatycznej - mówi.

 • Katarzyna Glinka: Cały jej świat legł w gruzach

  Kilka ostatnich miesięcy spowodowało, że Katarzyna Glinka znalazła się na rozstaju życiowych dróg. Czy zdoła sobie z tym poradzić?

 • Pierwsze takie święta

  ...względu na to, że on pojawił się na świecie. - Mam wspaniałego syna! Jest zdrowy, spokojny, rzadko płacze i lubi spać. Dzięki temu mam dużo siły, której potrzebuje każda mama małego dziecka - cieszy się(...) na planie, Filipem będzie się zajmować Przemek - opowiada. I choć będzie tęsknić za dzieckiem, w pracy na razie nuda jej nie grozi. Jej bohaterka, Kasia Górka, jest teraz w trudnym momencie życiowym...

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Grany przez Michała Rolnickiego Łukasz pojawił się w pierwszym odcinku "Barw szczęścia" wyemitowanym po wakacjach. Jako biologiczny ojciec Ksawerego juniora zgodził się zostać dawcą szpiku kostnego dla syna. Wkrótce zbliży się do Kasi Górki.

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Kasia walczy o życie chorego na białaczkę synka. W nowych odcinkach uda się jej odnaleźć Łukasza Sadowskiego, czyli biologicznego ojca Ksawerego. Poprosi go o pomoc. Jaką odpowiedź usłyszy?

 • Dramatyczne momenty

  Czy Ksawery dożyje narodzin syna Kasi? Czy Tina i Hubert odniosą sukces? Już niebawem ostatni przed wakacjami odcinek "Barw szczęścia"!

 • "Barwy szczęścia": Przegra walkę z rakiem

  Po ciężkiej, wielomiesięcznej walce z chorobą nowotworową umrze Ksawery (Sebastian Cybulski). Wcześniej jednak on, Kasia (Katarzyna Glinka) i jej syn zdążą się pożegnać, wzruszeń więc nie zabraknie. Odejście przyjaciela mocno przeżyje Kasia, która bardzo zbliżyła się z nim w ostatnim okresie jego życia. Jednak śmierć mężczyzny "nie pójdzie na marne", czego obawiał się Ksawery. - Kasia zdecyduje...

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  ...złożonych kartonów... Są porządni ludzie na tym świecie... Podobno istnieje czarna lista Ilony Łepkowskiej, na którą trafiają nielojalne aktorki, chcące grać w innych serialach: Kasia Glinka(...) naprawdę w dobrych stosunkach z wieloma aktorami, którzy potrafią docenić moje rady, które im czasem daję. A, że jestem zasadnicza? No jestem. To jest moja praca. A Kasia nie chciała odejść do...

Zdjęcia na temat: kasia glinka syna
Dyskusje na temat: kasia glinka syna
 • Re: Kasia Glinka z "Barw...

  Uwielbiam Panią Kasię. Jest śliczna, mądra i emanuje z Niej takie fajne ciepło. Mam syna i kiedyś chciałabym mieć taką synową.