• Informacje na temat:

  kasia glinka taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: kasia glinka taniec z gwiazdami
 • Katarzyna Glinka: Marzę o roli dramatycznej

  Zrobiła sobie przerwę od "Barw szczęścia", aby odpocząć od swojej bohaterki. - Ale po wakacjach Kasia Górka wróci i to w dramatycznych okolicznościach - zdradza Katarzyna Glinka. Aktorka jednak chciałaby grać nie tylko w serialach. - Marzę o roli dramatycznej - mówi.

 • Glinka jak Penelope Cruz

  Katarzyna Glinka znana jest widzom przede wszystkim, jako gwiazda seriali takich jak "Tancerze", czy "Barwy Szczęścia". Obecnie możemy ją także zobaczyć w produkcji TVN "Taniec z gwiazdami".

 • Oceana i Glinka w "Tańcu z gwiazdami"

  Już wiosną na antenie telewizji TVN rusza kolejny, jedenasty sezon roztańczonego i wciąż niezwykle popularnego show - "Taniec z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się także zagraniczni celebryci.

 • Glinka świętuje 35. urodziny

  Katarzyna Glinka kończy w czwartek, 19 kwietnia, 35 lat. Dla aktorki będą to pierwsze urodziny, które spędzi ze swoim synkiem Filipem.

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" był sporą niespodzianką. Uczestnicy programu zaskoczyli umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie... wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  W drugim odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbył się w niedzielę, 14 marca, z programem musieli się pożegnać mistrz windsurfingu Przemysław Miarczyński i Magda Soszyńska-Michno.

 • Odpadła z "Tańca z gwiazdami"!

  ..., nie cierpi pani, gdy ktoś się pochyli, że nóżka boli, jest pani bardzo twardą osobą i... ludzie będą panią kochali!". Nic dziwnego, że para zyskała 40 punktów! Występy zamknęła tym razem Kasia Glinka(...)Odcinek otworzył Marcin "Mrozu" Mroziński, były uczestnik programu, który zaśpiewał swoją nową piosenkę. Pierwszą parą na parkiecie była Kasia Grochola, która - według Piotra Gąsowskiego - wnosi do...

 • Kasia Glinka zdaje się na los

  Wszystko zaczęło się od roli Kaśki w "Barwach szczęścia" , która przyniosła aktorce olbrzymią popularność. Teraz Katarzyna Glinka jest zasypywana propozycjami zawodowymi.

 • "Taniec...": Wygra po raz trzeci?

  Jest jednym z najbardziej doświadczonych tancerzy "Tańca z gwiazdami". W programie bierze udział po raz szósty, a na koncie ma dwie Kryształowe Kule. Teraz uczy tańca Katarzynę Glinkę. Terrazzino przyznaje, że aktorka jest bardzo utalentowana. - Kasia zaskoczyła mnie przede wszystkim tym, że ma bardzo naturalne ruchy, ma niesamowitą grację i elegancję. To prawdziwy dar. Podziwiam także jej...

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  ..., czyli Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino zaprezentowała pasodoble do melodii "Judas song". Po tym wykonaniu publiczność oszalała. Podobnie jurorzy. Beata Tyszkiewicz powiedziała tylko: "To było prawdziwie wspaniałe przedstawienie". Nawet Czarna Mamba zdołała tylko wydusić: "Zatkało kakao". Tradycyjnie duet zdobył aż 40 punktów! Wyjątkowo aktualnie prezentował się taniec Julii Kamińskiej...

Zdjęcia na temat: kasia glinka taniec z gwiazdami