• Informacje na temat:

  kasia glinka z dzieckiem

Artykuły na temat: kasia glinka z dzieckiem
 • Kasia Glinka złą szefową?

  Pracowników klubu fitness Kasi Górki (Katarzyna Glinka) w "Barwach szczęścia" czeka spora niespodzianka! Kaśka znowu jest zakochana i postanowiła... wyjechać. Co stanie się z jej klubem? Czy zgrana i wesoła ekipa straci pracę?

 • Katarzyna Glinka: Marzę o roli dramatycznej

  Zrobiła sobie przerwę od "Barw szczęścia", aby odpocząć od swojej bohaterki. - Ale po wakacjach Kasia Górka wróci i to w dramatycznych okolicznościach - zdradza Katarzyna Glinka. Aktorka jednak chciałaby grać nie tylko w serialach. - Marzę o roli dramatycznej - mówi.

 • Glinka jak Penelope Cruz

  Katarzyna Glinka znana jest widzom przede wszystkim, jako gwiazda seriali takich jak "Tancerze", czy "Barwy Szczęścia". Obecnie możemy ją także zobaczyć w produkcji TVN "Taniec z gwiazdami".

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Glinka rywalizuje z Muchą

  Kiedy zaproponowano jej rolę w spektaklu "Single i remiksy", od razu powiedziała: tak. Katarzyna Glinka (35 l.) czuła, że to zarówno zawodowe wyzwanie, cenne doświadczenie, ale jednocześnie też(...) dla synka. Bo pani Katarzyna też potrafi zawalczyć o swoje. - Kasia jest delikatna i bardzo dyskretna. To klasa sama w sobie, ale ona swoimi metodami też zawsze osiąga wyznaczony cel - mówi jej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zachwycająca Glinka

  Wreszcie pokazała, na co ją stać... W kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli w sobotę, 17 października, bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Glinka. Aktorka wcieliła się w Hannę Banaszak i brawurowo wykonała utwór "Samba przed rozstaniem".

 • Katarzyna Glinka: Spełniona i szczęśliwa

  Kobieta o dwóch twarzach. Z wyglądu niewinna, ale to tylko pozory. Katarzyna Glinka (35 l.) ma nieco zadziorny charakter. Ale ostatnio wyciszyła się. Niedawno została mamą i zrozumiała, że już nigdy nie będzie samotna... Pani Kasiu, podobno zawsze ciągnęło panią do aktorstwa... Katarzyna Glinka: - Odkąd pamiętam sprawiało mi ono ogromną radość. Między innymi właśnie dlatego zdecydowałam się...

 • "Barwy szczęścia": Spór o dziecko

  Sporo będzie się w najbliższym czasie działo w życiu bohaterek serialu "Barwy szczęścia" . Marta załamie się, przez co jej szansa na opiekę nad Ewunią zmaleje. Natomiast Malwina i Kasia poznają nowych mężczyzn.

 • Żmuda Trzebiatowska myśli o dziecku

  Nie sądziła, że tymczasowa przeprowadzka do Krakowa wywoła rewolucję w jej życiu.

 • "Nie boję się kontuzji"

  Kasia Glinka zagra niebawem w nowym serial u Ilony Łepkowskiej i nowym show w telewizyjnej Dwójce "Taniec na lodzie".

Zdjęcia na temat: kasia glinka z dzieckiem
Wideo na temat: kasia glinka z dzieckiem
Dyskusje na temat: kasia glinka z dzieckiem
 • Re: Kasia Glinka na planie z synkiem

  Uwielbiam Panią, Pani Kasiu i szczerze podziwiam.Życzę, aby Pani synek był tak wspaniałym dzieckiem, jak Pani jest kobiet.a.Życzę wspaniałego i szczęśliwego macierzyństwa.