• Informacje na temat:

  kasia got to dance

Artykuły na temat: kasia got to dance
 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce? Jacek Kurski: Jesteśmy gotowi

  ...zadeklarował, że nadawca chce organizować konkurs w 2019 r. "Telewizja Polska wyrazi gotowość do organizacji koncertu finałowego Eurowizji Junior 2019. Oczywiście wymaga to zgody Europejskiej Unii Nadawców. Ale jesteśmy gotowi i będziemy aplikować do EBU" - wyjaśnia. #SylwesterMarzeń TVP2 Zakopanem. https://t.co/SNqTFUkmZO " additional="— Jacek Kurski PL (@KurskiPL)" date="25 listopada 2018" user...

 • Druga edycja tanecznego show

  Za nami castingi do drugiej edycji tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance". Kto okazał się najlepszy?

 • "Tylko taniec": Będzie druga edycja

  W połowie maja rozpoczną się precastingi do drugiej edycji programu "Tylko taniec. Got to dance". Telewizja Polsat postanowiła, że nowe odcinki tego tanecznego show widzowie obejrzą jesienią tego roku.

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!

 • Cichopek: Szykuje się coś większego

  ...rąbka tajemnicy mąż aktorki, Marcin Hakiel. To, że Kasia poprowadziła sylwestra w Polsacie, pokazało, że jej akcje u dyrektor programowej stacji, Niny Terentiew, wciąż stoją wysoko. A podobno Polsat przygotowuje polską wersję tanecznego show "Got to Dance", który pokochali Amerykanie i Brytyjczycy. Możliwe, że to "sexy mama" zostanie jego gwiazdą. Kroją się więc wielkie plany zawodowe. A co...

Dyskusje na temat: kasia got to dance
 • Re: Znów będzie gwiazdą Polsatu!

  oj nie....dajcie szanse komuś innemu. Pani Kasia szanse miała i wizerunek swój przerysowała. Nie..... Przecież dała, np nijakiej Kępce w "Got to dance". I co????????????? D.pa ta Kępka!