• Informacje na temat:

  kasia got to dance

Artykuły na temat: kasia got to dance
 • Maciek Dowbor ma romans z... Kasią Kępką?

  Czy dziwi kogoś, że na pierwszy ogień poszła Kasia Kępka, atrakcyjna 30-letnia prezenterka stacji Viva, a od niedawna także współprowadząca show "Got to dance"? "Fakt" nie omieszkał wypytać, kogo trzeba i jak się dowiedział od "osoby z otoczenia Dowbora", "Kasia i Maciek często spotykają się także poza pracą. Na pewno są sobie bliscy i widać, że świetnie się rozumieją". Podobno po warszawskich...

 • Katarzyna Kępka zmieniła się nie do poznania! Pokazała zdjęcie z przeszłości

  Kasia Kępka (37 l.) zaistniała lata temu w polskim show-biznesie jako prezenterka w telewizji Viva Polska. OD tego czasu bardzo się zmieniła, zwłaszcza fizycznie i postanowiła pochwalić się zdjęciem z przeszłości.

 • Znów będzie gwiazdą Polsatu!

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd Telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!

 • Beata Tyszkiewicz skacze z radości: Wracam do "Tańca z gwiazdami"!

  ...się w "Fakcie" pani Beata. Tabloid informuje, że obok aktorki zobaczymy jeszcze Michała Malitowskiego, który zasiadał w jury programu "Got To Dance". Podobno trwają też rozmowy z Piotrem Galińskim(...)Wiadomość o tym, że Polsat przejął "Taniec z gwiazdami" zelektryzowała wszystkich. Niestety, wiele celebrytek związanych z TVN boleśnie to odczuje. Chwile załamania przeżywa m.in. Kasia Skrzynecka...

 • Cichopek: Szykuje się coś większego

  ...rąbka tajemnicy mąż aktorki, Marcin Hakiel. To, że Kasia poprowadziła sylwestra w Polsacie, pokazało, że jej akcje u dyrektor programowej stacji, Niny Terentiew, wciąż stoją wysoko. A podobno Polsat przygotowuje polską wersję tanecznego show "Got to Dance", który pokochali Amerykanie i Brytyjczycy. Możliwe, że to "sexy mama" zostanie jego gwiazdą. Kroją się więc wielkie plany zawodowe. A co...

 • "Tylko taniec": Będzie druga edycja

  W połowie maja rozpoczną się precastingi do drugiej edycji programu "Tylko taniec. Got to dance". Telewizja Polsat postanowiła, że nowe odcinki tego tanecznego show widzowie obejrzą jesienią tego roku.

 • Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Druga edycja tanecznego show

  Za nami castingi do drugiej edycji tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance". Kto okazał się najlepszy?

 • Cichopek: Szykuje się coś większego

  W tym roku Katarzyna Cichopek skończy 30 lat! Dla kobiety to czas pierwszych podsumowań. Odtwórczyni roli Kingi w "M jak miłość" z dumą może spojrzeć w przeszłość, a i przyszłość rysuje się całkiem kolorowo.

Dyskusje na temat: kasia got to dance
 • Re: Znów będzie gwiazdą Polsatu!

  oj nie....dajcie szanse komuś innemu. Pani Kasia szanse miała i wizerunek swój przerysowała. Nie..... Przecież dała, np nijakiej Kępce w "Got to dance". I co????????????? D.pa ta Kępka!