• Informacje na temat:

  kasia i marek tylko taniec

Artykuły na temat: kasia i marek tylko taniec
 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  ...zatańczyli piosenkarka Kasia Cerekwicka i młody ukraiński tancerz Żora Korolow. "Ma pani świetne waruny żeby się pokazać. Radze żeby w następnych choreografiach bardziej je wykorzystywać" - sugerował Piotr Galiński. "Taniec to znacznie większy wysiłek niż śpiew" - usprawiedliwiała się wokalistka. Jako drudzy wystąpili aktor z "Na wspólnej" Wojciech Majchrzak i Magda Soczyńska. "Zatańczyłeś...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10": Marek Molak zachwycił jako Grzegorz Hyży

  Marek Molak został zwycięzcą drugiego odcinka 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". aktor zaśpiewał piosenkę "O pani!" z repertuaru Grzegorza Hyżego.

 • Taniec na wulkanie (wywiad z Sorry Boys)

  ..., bo prędzej czy później ono się skończy. Ale ten taniec jest pięknem. To nie jest smutek, tylko refleksja. W dodatku ta refleksja - w moim założeniu - nie miała być smutna czy negatywna, raczej(...) nowego oraz energii, która istniała między nami w zespole. Maciek: Mogę to tylko potwierdzić. Gros utworów powstawało w taki sposób, że Bela przynosiła swoje pomysły, swoją energię na próbę...

 • Wraca "Tylko nas dwoje"

  W sobotę o godz. 20 w Polsacie po dwutygodniowej przerwie znów zaśpiewają gwiazdy "Tylko nas dwoje". W programie usłyszymy piosenki, które powstały w ważnych momentach najnowszej historii Polski.

 • Żmuda Trzebiatowska najlepsza

  ...i poprawne wykonanie bardzo trudnej choreografii oraz Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król - para najlepiej oceniona zarówno przez jury, jak i telewidzów. Bardzo dobrze w tym tańcu wypadli również Marek Włodarczyk i Kamila Kajak. Zdaniem Piotra Galińskiego, Marek trafił na swój taniec - pasodoble wyszło mu idealnie, jak prawdziwemu torreadorowi. "Chylę czoła odkąd pan wszedł na naszą arenę" - powiedział...

 • Maserak już nie zatańczy

  Piękna florecistka, Sylwia Gruchała, zanotowała kolejną porażkę w swojej karierze. Odpadła w trzecim odcinku kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Nie pomogło ogniste i drapieżne tango, które odtańczyła z Rafałem Maserakiem.

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Decyzją jurorów i widzów, Ewa Wachowicz, Miss Polonia z 1992 roku odpadła z programu "Taniec z gwiazdami". Wraz z tancerzem Markiem Fiksą zajęła VII miejsce.

 • Sztaba gwiazdą muzycznego show

  Adam Sztaba ma na koncie "Idola" i "Taniec z gwiazdami". Czas na nowe show - "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Ile można pić, palić i gadać o sztuce?

  ..., nie próbował przeskoczyć pewnych rzeczy. A Kasia pilnowała tego zbiorowego bohatera, żeby jej się nie wymknął.. Wcale nie reklamuję tego filmu, tylko to była dla mnie wyjątkowa przygoda, pierwszy taki kontakt z "otwarciem". Mieliśmy na planie piękną atmosferę, dużo improwizacji. Kasia nam w pewnym momencie bardzo zaufała, odcięła pępowinę, wskazała tylko kierunek. Dużo improwizowaliście? Eryk...

Zdjęcia na temat: kasia i marek tylko taniec
Dyskusje na temat: kasia i marek tylko taniec
 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Julia na pewno czuje się niekomfortowo. Też uważam, że Kasia byla lepsza, tak zresztą uważa wiekszość internautow. Skąd więc taki wynik?? A no z ustawki. Kasiu wygrałaś i tak. Byłaś wspaniała. Julia nie dorasta ci nawet do pięt i nie chodzi tu tylko o urodę, bo jest to sprawa względna, o całokształt.Zazdroszczę Przemkowi.