• Informacje na temat:

  kasia jungowska

Artykuły na temat: kasia jungowska
 • Edyta Jungowska: Wciąż uśmiecham się do siebie w lustrze

  Perlisty śmiech i charakterystyczna chrypka to jej znaki rozpoznawcze. Edyta Jungowska (52 l.) jest ciągle w ruchu, tryska energią i lubi mieć wszystko pod kontrolą. Choć jej syn Wiktor ma już 24 lata, gwiazda czasem o tym zapomina. Czy etap wyfruwania jedynaka z gniazda odczuła pani boleśnie? Mam niestety taką naturę, że lubię się wtrącać, trudno więc mi się z tym pogodzić. Zawsze mamy...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Jungowska znowu pokaże

  Edyta Jungowska (42 l.) wcieli się w postać bohaterki kolejnej powieści Katarzyny Grocholi.

 • Jungowska znowu pokaże

  Edyta Jungowska (42 lata) znowu wcieli się w rolę Judyty w kontynuacji serial u "Ja wam pokażę" wg książki Katarzyny Grocholi, który TVP emitowała jesienią ubiegłego roku.

 • Grażyna Szapołowska pogodziła się z córką! Przez lata były skłócone!

  ..., to coś, czego dotychczas u nas nie było" - wyznaje.  I stało się to niemal z dnia na dzień. A pomogła jej w tym córka Katarzyna Jungowska. Okazuje się, że matka z córką choć bardzo się kochają, to(...) się klarować już podczas pracy nad filmem "Piąte: Nie odchodź". Kasia jako reżyser zdecydowała się wówczas zaproponować mamie główną rolę. "To był strzał w dziesiątkę, bo zbliżyła je ta praca...

 • Jungowska ostro skomentuje?

  W najbliższa sobotę, 21 lutego o godz. 21.05, TVP2 wyemituje premierowy odcinek nowego show muzycznego "Hit Generator". Piosenki pięciu wykonawców rywalizować będą o miano Super Hitu. Program poprowadzą: Beata Sadowska, Katarzyna Burzyńska i Tomasz Lipiński. W "Loży Komentatorskiej: m.in.. Edyta Jungowska.

 • Grażyna Szapołowska stoi murem za corką!

  ...l.). "Piąte: nie odchodź!", który Katarzyna Jungowska (37 l.) wyreżyserowała, otrzymał tę antynagrodę m.in. jako żenujący film na ważny temat, a Daniel Olbrychski otrzymał statuetkę za "występ poniżej(...) czasu, ile by chciała. Córce brakowało stabilizacji, domu, który byłby bezpiecznym miejscem, bo mama kilkakrotnie się rozwodziła. Poza tym Kasia sama dość wcześnie została mamą, co także odbiło się na...

 • Wraca "Babska jazda"

  Edyta Jungowska i Kasia Kwiatkowska w programie "Babska jazda" pojadą czerwonym Citroenem DS na poszukiwanie przygody i facetów. Nowe odcinki już od 7 czerwca.

 • Szapołowska wydaje córkę za mąż!

  Grażyna jest bardzo szczęśliwa, że jej ukochana Kasia znalazła miłość swojego życia. Teraz przyszła pora na ślub!

 • Każdy dzień daje nam nową szansę

  Edyta Jungowska ("Na dobre i na złe", "Ja wam pokażę!") rozpoczęła swą aktorską drogę od ogniska teatralnego Haliny i Jana Machulskich, które istnieje już od ponad 40 lat. Aktorka wspomina swoje młodzieńcze lata w ognisku państwa Machulskich.

Zdjęcia na temat: kasia jungowska
Dyskusje na temat: kasia jungowska