• Informacje na temat:

  kasia kowalska bóg

Artykuły na temat: kasia kowalska bóg
 • Kowalska została samotną matką

  ..."Modlę się, by Marcin odnalazł radość bycia ojcem" - mówiła w ostatnich miesiącach ciąży. Nie udało się. Bóg nie wysłuchał próśb spodziewającej się dziecka kobiety...

 • Rock 2010: Czekając na przełom

  To nie był najlepszy rok dla rocka - przyzwoity poziom trzymali przede wszystkim weterani i to głównie oni trafili do mojego subiektywnego zestawienia najfajniejszych rockowych płyt roku 2010.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...karierę robi za granicą niż w kraju, ostatnio koncertując m.in. w Izraelu. Kasia Kowalska jest artystką ze słynnej stajni Izabelina dowodzonej w latach 90. przez Katarzynę Kanclerz. Zaczynała(...) roku Anita nagrywa solo. W 2016 roku ukaże się jej szósta płyta. Kasia Stankiewicz zajęła miejsce Anity Lipnickiej w Varius Manx. Muzycy wypatrzyli ją już rok wcześniej w popularnym programie...

 • "Taka już jestem"

  Każda kolejna płyta Kasi Kowalskiej przyjmowana jest przez fanów z dużym zainteresowaniem. Za każdym razem bowiem ta jedna z najbardziej popularnych w Polsce wokalistek zaskakuje nas czymś nowym. Nie inaczej jest w przypadku albumu "5", który trafił na rynek po dwuletniej przerwie. Co działo się z wokalistką w tym czasie, a także o tragedii na "Kursku", Dżemie, nagrodach MTV, piractwie i internecie, z Kasią Kowalską rozmawiał Konrad Sikora.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Pokojowe przesłanie z Oświęcimia

  W czwartek (17 czerwca) startuje pierwsza edycja Life Festival w Oświęcimiu. Pomysłodawcą festiwalu, na którym wystąpią m.in. Varius Manx, Voo Voo, Kasia Kowalska czy były wokalista Genesis Ray Wilson, jest dziennikarz muzyczny i prezenter radio wy - Darek Maciborek. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

 • Serialowy przewodnik

  Bilskiego! Marta znajduje przypadkiem na laptopie Andrzeja list od Soni. "Klan" odc. 2685 Kasia opowiada Bożence o scenie, której była świadkiem. Wiga proponuje Pawłowi, by pojechali razem na kilka dni(...). odc.15 Związek Libby i Earla przechodzi kryzys. Jonathan próbuje im pomóc. Nieoczekiwanie kobieta zakochuje się w Smicie. odc.16 Mark jest w ciężkim stanie po wypadku samochodowym. Bóg pozwala...

 • Przystanek Woodstock 2014. Muniek: Woodstock to jest dobre miejsce

  Jubileuszowy, XX Przystanek Woodstock rozpoczęła grupa T.Love. Po koncercie rozmawialiśmy z wokalistą Muńkiem Staszczykiem.

 • Muniek Staszczyk kończy 50 lat

  Wokalista zespołu T.Love Zygmunt Staszczyk, autor tekstów do przebojów "Warszawa", "Wychowanie", "King" czy "Jest super", 5 listopada kończy 50 lat. Popularny Muniek jest jedną z ważniejszych postaci polskiej sceny muzyki alternatywnej i rockowej.

 • Akustyczne Wilki zachwycą?

  W środę, 8 kwietnia, o godzinie 21.30 wyemitowany zostanie na antenie MTV Polska koncert z cyklu MTV Unplugged, którego bohaterem będzie zespół Wilki.