• Informacje na temat:

  kasia kurdej szatan

Artykuły na temat: kasia kurdej szatan
 • Kurdej-Szatan jako czarny charakter

  Barbarze Kurdej-Szatan, etatowemu aniołkowi polskiej telewizji, urosły różki. W komedii "Narzeczony na niby" wraz z Piotrem Adamczykiem prowadzi niecną intrygę wymierzoną w Julię Kamińską.

 • "Dance, Dance, Dance": Bez Kurdej-Szatan i Kammela w drugiej edycji?

  Drugiej edycji programu TVP "Dance, Dance, Dance" nie poprowadzą już Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Kto ich zastąpi? Jakie są powody tej decyzji?

 • Barbara Kurdej-Szatan ma siostrę aktorkę

  Barbara Kurdej-Szatan nie jest jedyną aktorką w rodzinie. W programie "Pytanie na śniadanie" mogliśmy zobaczyć ją z siostrą, Katarzyna Kurdej-Manią, aktorką Teatru Muzycznego w Gdyni.

 • Barbara Kurdej-Szatan: W rytmie obowiązków

  Chociaż ma zawsze wiele do załatwienia, Barbara Kurdej-Szatan nie zapomina o świątecznych tradycjach ani o zrobieniu postanowień na nadchodzący rok.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zawsze modna

  Barbara Kurdej-Szatan ufa swojemu modowemu gustowi, a z pomocy stylistów korzysta sporadycznie. By w każdej sytuacji czuć się komfortowo, najczęściej wybiera proste, skromne i wygodne stylizacje. Do ich skomponowania używa klasycznych elementów garderoby, które dobrze sprawdzają się w różnych zestawieniach. Jeśli jednak chodzi o dobór odzieży, to nie stawia na ilość, tylko na jakość i przede...

 • Pectus i Kasia Cerekwicka w utworze "Głowę noś do góry" (film "Jak poślubić milionera")

  ...współpracy zaprosił: Kayah , Alicję Majewską , Basię Kurdej-Szatan , Kasię Cerekwicką , Halinę Mlynkovą , Tulię , Natalię Szroeder , Kasię Popowską , Małgorzatę Ostrowską i Magdę Umer...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Mam słabość do pięknych ubrań

  Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda nowej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Dzień dobry, kocham Cię", przyznaje, że korzysta z porad stylistów, na co dzień jednak sama dobiera sobie garderobę. Aktorka nie ma jednoznacznie ukierunkowanych preferencji modowych: uwielbia szpilki i sukienki, choć najczęściej wkłada dżinsy i buty na płaskim obcasie.

 • "Dance, Dance, Dance": Kto poprowadzi z Tomaszem Kammelem show TVP?

  Już pod koniec lutego startuje druga edycja tanecznego show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Od dawna wiadomo, że programu nie poprowadzi już gospodyni pierwszej edycji, Barbara Kurdej-Szatan. Kto zatem pojawi się u boku Tomasza Kammela? Kto zastąpi popularną aktorkę? Okazuje się, że nową prowadzącą będzie Tamara Gonzalez Perea.

 • "The Voice of Poland": Opinie po półfinale

  Półfinał "The Voice of Poland" wywołał sporo emocji. Z programem pożegnali się Damian Rybicki, Sami Harb, Marcelina Mróz i Mateusz Guzowski. Zwłaszcza odpadnięcie Harba wywołało mnóstwo dyskusji. Internauci wytknęli również błąd prowadzącej Barbarze Kurdej-Szatan.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w marcu

  W marcu internetem rządziły kobiety. Najpierw panie zdominowały media społecznościowe podczas Międzynarodowego Dnia Kobiet, a znane aktorki jak Ilona Ostrowska i Barbara Kurdej-Szatan podzieliły się zdjęciami z obchodów święta. Później - podczas Czarnego Piątku, który gwiazdy, na czele z Mają Ostaszewską, wsparły wyjątkowo licznie. W międzyczasie Maciej Stuhr ogłosił na Facebooku początek prac na...

Zdjęcia na temat: kasia kurdej szatan
Dyskusje na temat: kasia kurdej szatan