• Informacje na temat:

  kasia lins z mamą

Artykuły na temat: kasia lins z mamą
 • "Mam talent!": Ostatni półfinał

  Przed nami ostatni półfinałowy odcinek programu "Mam talent!". Emocje widzów oraz występujących na żywo artystów sięgną zenitu!

 • Kasia Lins z "X Factora" nie chce czekać

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk "Ain't Gonna Wait" Kasi Lins, która udanie zaprezentowała się na castingu w ostatniej edycji "X Factora".

 • Co nas czeka jesienią w telewizji?

  Kolejne edycje "Mam talent!", "Tańca z gwiazdami" i "jak Oni śpiewają", do tego kilka nowości. Jesienią zapowiada się inwazja programów rozrywkowych.

 • Odpadli z "You Can Dance"!

  W programie zostało dziesięciu uczestników, którzy walczą o stypendium na Broadwayu. W środę, 5 maja, wieczorem podczas programu na żywo z rywalizacji odpadli Kasia Bień i - już po raz drugi - Adam Kościelniak.

 • "Rozedrgać inną strunę"

  Po dwóch latach milczenia, zmianie wytwórni płytowej i pracy nad nowym - trzeba przyznać świetnym - materiałem, Kasia Klich pod koniec lutego 2006 roku wydała trzeci solowy album "Zaproszenie". Opatrzona "kuszącym" tytułem płyta to produkcja na najwyższym poziomie, nie tylko ze względu na wokalne linie Kasi, ale również świetne podkłady Yaro, producenta i prywatnie narzeczonego wokalistki

 • "Pogwizdać przy goleniu"

  Dezerter to prawdziwa legenda rodzimego punk rocka. Grupa od ponad 20 lat z mniejszym lub większym powodzeniem działa na scenie niezależnej. "Nielegalny zabójca czasu" to 12. regularny album tria. Od pewnego czasu skład zespołu jest ustabilizowany i wygląda następująco: Robert "Robal" Matera (śpiew, gitara), Jacek Chrzanowski (bas), Krzysztof Grabowski (perkusja, teksty, obrazki). O nowej płycie, demokracji, programie Kuby Wojewódzkiego, współpracy z Kasią Nosowską oraz stosunku do muzyki...

 • Open'er Festival: Kolejna jedenastka

  The Twilight Singers, British Sea Power, Chapel Club i The Asteroids Galaxy Tour to kolejni zagraniczni artyści Heineken Open'er Festival (30 czerwca - 3 lipca). Do line-up'u dołączają również polscy wykonawcy - Pustki, The Black Tapes, Twilite, Igor Boxx, Marcelina, Neony i Snowman.

 • Rock 2010: Czekając na przełom

  To nie był najlepszy rok dla rocka - przyzwoity poziom trzymali przede wszystkim weterani i to głównie oni trafili do mojego subiektywnego zestawienia najfajniejszych rockowych płyt roku 2010.

 • "Wolimy stonowane klimaty"

  W ciągu niespełna 10. lat istnienia zespół Hey zdążył osiągnąć popularność, której niewielu artystom w naszym kraju było dane w ostatnich latach doświadczyć. W poczet osiągnięć grupy można zaliczyć również to, iż jej członkowie w pewnym momencie świadomie postanowili usunąć się w cień i nie gonić za wszelką cenę za poklaskiem i zainteresowaniem mediów. Posunięcie odważne, na które mało kto zazwyczaj się zdobywa osiągnąwszy takie szczyty. Hey istnieje pomimo tego, że od ponad dwóch lat nie ma...

 • "Złotówka za kapelę"

  - Ja zapraszając zespoły mam także na uwadze to, by zapraszać wykonawców o różnych poziomach artystycznych. Są zespoły, które są totalnymi debiutantami, są takie, które mają dwie płyty na koncie, ale też takie, które mają kilka płyt na koncie. Myślę, że wielość artystów i ich różnorodność to jest coś, co przyciąga ludzi - komentuje Artur Rojek, dyrektor artystyczny Off Festivalu (17-19 sierpnia w Mysłowicach), który w rozmowie z Arturem Wróblewskim opowiedział o nadchodzącej edycji tej bardzo...