• Informacje na temat:

  kasia modelka

Artykuły na temat: kasia modelka
 • ​"Barwy szczęścia": Kasia Sowińska dołączyła do obsady serialu

  ..." i programie "Ranking gwiazd". Katarzyna Sowińska od lat para się modelingiem. Jako modelka ma na swoim koncie mnóstwo spektakularnych sukcesów - pracowała z najsłynniejszymi domami mody w Paryżu, była(...) z Luisem jeszcze przez kilka lat, ale wtedy nie miałabym czasu, żeby grać w filmach i serialach - mówi Katarzyna Sowińska. Od pewnego czasu Kasia znów mieszka w Warszawie. W ubiegłym roku zagrała...

 • Kasia Smutniak u Tavianich i Morettiego

  Widzowie we Włoszech zobaczą wkrótce Kasię Smutniak w dwóch filmach znakomitych reżyserów: braci Paolo i Vittorio Tavianich oraz Nanniego Morettiego. Prasa włoska z wielkim uznaniem pisze o aktorce, która jest porównywana nawet do Marleny Dietrich.

 • Kasia Tusk pochwaliła się zdjęciem córeczki!

  Kasia Tusk (32 l.) na Instagramie po raz pierwszy pokazała swoją półroczną córeczkę. Dziewczynka wygląda jak mała modelka!

 • Peter Greenaway na Forum Kina Europejskiego w Łodzi

  Peter Greenaway - brytyjski reżyser i scenarzysta ma być gościem 19. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia, które w listopadzie odbędzie się w Łodzi. Na festiwalu pojawić się mają także m.in. Antonio Saura, Kasia Smutniak i Giuliano Montaldo.

 • "Na Wspólnej": Kasia na modelkę

  Nie ujdzie to uwadze jej ojca Bogdana (Wojciech Brzeziński). Do Berga dotrze też informacja, że jego córka trafiła do czołówki rankingu szkolnych lasek "Gorące dupeczki". To mogłoby wyprowadzić z równowagi nawet ojca bardziej tolerancyjnego niż Bogdan. Domyśli się, że Kasia go oszukała, a konkretnie złamała zakaz korzystania z internetu. Dojdzie do ostrej awantury, której ofiarą padnie też...

 • Mary Komasa oficjalnie zadebiutowała. Płyta w sprzedaży, "Come" nowym singlem

  W poniedziałek, 23 marca, ukazał się album "Mary Komasa" - debiut polskiej wokalistki mieszkającej w Berlinie, młodszej siostry reżysera Jana Komasy i byłej modelki.

 • Joanna Krupa w programie "Żony Hollywood"?! Mamy komentarz modelki!

  Joanna Krupa (36 l.) ma ostatnio dużo pracy. Spekulowano, że będzie miała jej jeszcze więcej, bo weźmie udział w programie TVN. Modelka postanowiła to skomentować.

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

 • Viola Kołakowska i Kasia Wołejnio pogodzone - wiemy, kto im w tym pomógł!

  Obie panie kilka miesięcy temu spotkały się na planie programu "Agent - Gwiazdy". Choć początkowo nic tego nie zapowiadało, popadły w konflikt. Szybko okazało się, że z ekranu przeniósł się on do życia prywatnego. Katarzyna Wołejnio po emisji jednego z odcinków, w którym została pokazana ich kłótnia, upubliczniła sms-y od Kołakowskiej, w których modelka nie przebierała w słowach. Następnie panie...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

Zdjęcia na temat: kasia modelka
Wideo na temat: kasia modelka
 • Joanna Krupa szczerze o „ciążowym” występie Kasi Warnke: nie pasowało mi to!

  Kasia Warnke (42 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) postanowili w oryginalny sposób poinformować, że spodziewają się dziecka. Zrobili to w czasie nagrania pokazu do programu „Top Model”. Joanna Krupa (40 l.) w rozmowie z nami skomentowała ich „wielkie wejście". Modelka nie do końca była zadowolona z ich popisu artystycznego.

Dyskusje na temat: kasia modelka
 • Re: Osiem rzeczy, które musicie wiedzieć o Christinie Hendricks

  Kasia ma racje. Dokładnie. Pełna zgoda. Kobiety po 30- stce powinny mieć zakaz chodzenia w bikini i innych skromnych ubraniach. Powinny jak w islamie mieć wszystko pozasłaniane. Ostatnio na basen(...) oczywiście ich prawe całkowity brak na klatce czy różnej maści kozie zwisy. Moja baba ma piersi jak modelka i dlatego już jej zapowiedziałem, że nie będzie miała żadnych dzieci. Nic mnie to nie

 • Re: Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  Najważniejsze że Pani Młoda się w niej dobrze czuła i się jej ta sukienka podoba! Mnie również się bardzo podoba ponieważ jest inna niż te zwyczajowo oklepane!!!