• Informacje na temat:

  kasia modelka

Artykuły na temat: kasia modelka
 • Rozerotyzowana Kasia Smutniak

  Najbardziej znana Polka we Włoszech, Kasia Smutniak, rok temu zagrała rozerotyzowaną Sarę w serialu "In Treatment". Jak wyznaje, gdy zobaczyła pierwszy odcinek produkcji, myślała, że umrze ze wstydu.

 • "Proroczy" film Kasi Smutniak

  Mieszkająca we Włoszech polska modelka i aktorka Kasia Smutniak zagrała w filmie, który dziennik "Corriere della Sera" określił w czwartek jako "niepokojąco proroczy".

 • Kasia Moś przed Imany w Krakowie

  ...17 października w Tauron Arenie Kraków przed francuską wokalistką Imany zaśpiewa Kasia Moś, reprezentantka Polski na tegorocznej Eurowizji.

 • Kasia Smutniak znowu zachwyca

  Polska modelka i aktorka Kasia Smutniak znów podbija serca widzów we Włoszech. Tym razem dzięki komedii politycznej "Witamy, panie prezydencie". Film, który opowiada o szefie państwa, wybranym... przez przypadek, trafił do kin w chwili rewolucji we włoskiej polityce.

 • Kasia Smutniak: Manifest prostoty

  Mieszkająca we Włoszech Kasia Smutniak opowiedziała w wywiadzie dla dziennika "Corriere della Sera" o swym uwielbieniu prostoty. "To głupie podążać za tendencjami danej chwili" - podkreśliła aktorka i przyznała, że wysokie obcasy to dla niej wyzwanie.

 • Kasia Smutniak: Nowa gwiazda?

  Kasia Smutniak przyznała, że ma większe kłopoty ze zrozumieniem tego, co dzieje się w Polsce niż wydarzeń we Włoszech. Na łamach ukazującego się w czwartek kolorowego magazynu włoskiego dziennika "Corriere della Sera" ukazał się duży portret polskiej aktorki, mieszkającej w Rzymie i robiącej coraz większą międzynarodową karierę.

 • Nowa rola Kasi Smutniak

  W regionie Apulia na południu Włoch rozpoczynają się zdjęcia do filmu o zmarłym w 1994 roku aktorze i królu włoskiej piosenki, Domenico Modugno. Żonę artysty zagra w nim, mieszkająca od lat w Italii, Kasia Smutniak.

 • Kasia Smutniak wróci na plan?

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka i modelka Kasia Smutniak ma szansę powrócić na plan filmowy po przerwie spowodowanej osobistą tragedią.

 • Kasia Smutniak bohaterką włoskich mediów

  Pierwszy weekend marca należy we Włoszech niewątpliwie do Kasi Smutniak. Ta mieszkająca nad Tybrem modelka i aktorka zagrała główną roli w filmie "Zapnijcie pasy" w reżyserii Ferzana Ozpeteka. Produkcja wejdzie na ekrany włoskich kin 6 marca.

 • Kasia Smutniak o filmie "Słodki koniec dnia": Ważna historia w dzisiejszej Europie

  ...- Ona jest niesamowitą osobą. W aktorstwie nieobliczalna. A jednocześnie posiada taką naturalność, absolutnie normalne podejście do wszystkiego - mówi Kasia Smutniak o Krystynie Jandzie, z którą spotkała się na planie filmu Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia". - Wydaje mi się, że jest to ważna historia w dzisiejszej Europie - dodaje aktorka. Tytuł trafi na ekrany polskich kin 10 maja.

Zdjęcia na temat: kasia modelka
Wideo na temat: kasia modelka
 • Joanna Krupa szczerze o „ciążowym” występie Kasi Warnke: nie pasowało mi to!

  Kasia Warnke (42 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) postanowili w oryginalny sposób poinformować, że spodziewają się dziecka. Zrobili to w czasie nagrania pokazu do programu „Top Model”. Joanna Krupa (40 l.) w rozmowie z nami skomentowała ich „wielkie wejście". Modelka nie do końca była zadowolona z ich popisu artystycznego.

 • "#Supermodelka Plus Size": Bawi się uczuciami innych?

  W siódmym odcinku "#Supermodelki Plus Size" atmosfera w domu modelek ulegnie diametralnej zmianie. Uczestniczki obwiniają Justynę, że to przez nią odpadły ulubienice wszystkich, Kasia i Julita. Ich zdaniem Justyna nie jest szczera i bawi się uczuciami pozostałych dziewczyn. Czy poważna rozmowa spowoduje, że stosunki między kandydatkami znowu będą dobre?

Dyskusje na temat: kasia modelka
 • Re: "Niania": Agnieszka Dygant zachwyca formą!

  Gwiazdy muszą mieć jakiegoś podpowiadacza bo same by tych kłamstewek nie wymyśliły. Na przykład jedna taka modelka stadionowa, zrobiła sobie parę zdjęć z lalką-niemowlakiem gdy była jeszcze w początkowej fazie ciąży. Krótko po porodzie pokazała te zdjęcia w internecie z informacją że błyskawicznie do dawnej figury wróciła. Inna z kolei, przykleiła na krótko fałszywy aparat na zęby aby po jego

 • Re: Osiem rzeczy, które musicie wiedzieć o Christinie Hendricks

  Kasia ma racje. Dokładnie. Pełna zgoda. Kobiety po 30- stce powinny mieć zakaz chodzenia w bikini i innych skromnych ubraniach. Powinny jak w islamie mieć wszystko pozasłaniane. Ostatnio na basen(...) oczywiście ich prawe całkowity brak na klatce czy różnej maści kozie zwisy. Moja baba ma piersi jak modelka i dlatego już jej zapowiedziałem, że nie będzie miała żadnych dzieci. Nic mnie to nie

 • Re: Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  Najważniejsze że Pani Młoda się w niej dobrze czuła i się jej ta sukienka podoba! Mnie również się bardzo podoba ponieważ jest inna niż te zwyczajowo oklepane!!!