• Informacje na temat:

  kasia rusin

Artykuły na temat: kasia rusin
 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Ile bierze Kasia Cichopek?

  Ile Kasia Cichopek dostaje za poprowadzenie imprezy? Jej stawka to 40 tysięcy złotych.

 • "Agent-Gwiazdy": Czubówna w szpitalu, Górniak odchodzi

  Trwa czwarta edycja programu "Agent-Gwiazdy". Sporo działo się w drugim odcinku. Krystyna Czubówna trafiła do szpitala i nie będzie już brała udziału w produkcji, z show wycofała się Edyta Górniak, a do gry wróciła Kasia Wołejnio. Co działo się w programie?

 • Wygrał "You Can Dance"!

  Finał "You can dance" - reaktywacja. Tym razem udana i bez problemów technicznych. Artur Cieciórski zwycięzcą drugiej edycji. Kinga Rusin założyła tę samą różową sukienkę, co w czasie pechowego programu. Takie małe finałowe deja vu.

 • Kolejne dzieci gwiazd w TV

  Córka Kingi Rusin i syn Kayah mogą niedługo zarabiać grube pieniądze! Czy rosną nam nowe gwiazdy?

 • Piosenka z reklamy TVN 2019. Kto ją wykonuje? To hit Major Lazer (wideo, tekst)

  ..., Joanna Krupa , Kasia Sokołowska , Marcin Tyszka i Dawid Woliński z "Top Model", Michał Piróg , Agnieszka Chylińska , Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola z "Mam talent", Kinga Rusin...

 • Najbardziej wiarygodni

  ..."Ona - piękna i niezwykle konkretna. On - sympatyczny, ale twardy, gdy wraz ze swoim zespołem zgłębia fakty. Dziennikarka Polsatu i dziennikarz TVN-u." - pisze tabloid. W pierwszej dziesiątce znaleźli się poza tym Maciej Orłoś. Tomasz Lis oraz Jolanta Pieńkowska i Kinga Rusin. Na dalszych miejscach znaleźli się m.in. Piotr Kraśko, Karol Strasburger, Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz.

 • Doda, Kupicha i Sasha razem

  ...rozdania nagród Viva Comet odbędzie się w czwartek (25 lutego) w Hali Expo XXI w Warszawie. Galę poprowadzą prezenterzy stacji - Kasia Kępka, Dariusz "Daro" Rusin oraz Justyna Kozłowska.(...)Kasia Cerekwicka, Kasia Wilk, Piotr Kupicha (Feel), Tede, Ania Wyszkoni, Sidney Polak, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Przemysław Saleta to tylko niektórzy wykonawcy i sportowcy, którzy wręczą nagrody...

 • "Agent Gwiazdy 4": Już po finale! Kto okazał się agentem?

  Podczas finałowego odcinka w studiu zebrali się wszyscy uczestnicy. Z niecierpliwością czekali, aż w końcu Kinga Rusin zdradzi, kto był agentem czwartej edycji programu. Ku zaskoczeniu wielu - agentem okazała się Maria Sadowska! Kinga Rusin pokazała uczestnikom kilka filmów, na których widać działania Marysi. Okazało się, że kobieta była bardzo sprytna i w większość zadań bardzo się angażowała...

 • Dwa taneczne show razem!

  ..., Augustin Egurrola oraz Michał Piróg. Widowisko poprowadzą wspólnie - Kinga Rusin, Kasia Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Oczywiście to widzowie zadecydują, kto był najlepszy?

Zdjęcia na temat: kasia rusin
 • Karolina Ferentsein
Dyskusje na temat: kasia rusin
 • Re: Jak mieszka Klaudia Halejcio?

  Czego tu zazdrościć? Zachłyśnięcia się kasą?Niemodnym wykończeniem wnętrz?Przecież to cielęcy zachwyt taki sam jak Kingi Rusin w „reportażu” z USA.Każda tzw blogerka, influencerka, szafiarka etc. kiedy spotyka się z krytyką twierdzi- to zazdrość nie biorąc pod uwagę że niektórzy ludzie mają trochę więcej znajomości świata, trendów w modzie, w urządzaniu domu.

 • Re: "Barwy szczęścia": Wiktoria Gąsiewska oszukała swoje fanki?

  A inne tzw influenserki, blogerki modowe, modelki insta itp itd jak choćby niejaka Kasia Tusk czy "znana na całym świecie koleżanka Adele" niejaka Kinia Rusin to co? Nie reklamują kosmetyków, ciuchów, torebek, butów i innego badziewia? A stado tzw follołerek kupi nawet kupę w papierku byleby była ładnie zapakowana, z markowym znakiem jakiegoś projektanta i polecona przez celebrytke. Czepiliście

 • Re: Kasia Cichopek po raz pierwszy...

  ALE MAMY ZAŚMIECONY PORTA.L..albo Cichopek albo Jolka Rutowicz to znowu Niezgoda...Może coś o Rusin abo Dowborach ?!!!

 • Re: "O mnie się nie martw": Kasia Zielińska będzie serialową... rekordzistką!

  ooo zaczęły jej rosnąć włosy na głowie ?! ... podobno jak posmarować kurzym g*wnem to lepiej rosną ... tylko skąd wziąć takie świeże ? Może Kinga Rusin wie ona jest taka ekologiczna.