• Informacje na temat:

  kasia rzuciła

Artykuły na temat: kasia rzuciła
 • "Klan": Aleksandra Woźniak definitywnie rzuciła aktorstwo!

  Aleksandra Woźniak, czyli druga odtwórczyni roli Zyty w "Klanie" i niezapomniana Kasia z kultowego "13 posterunku", postanowiła definitywnie zerwać z... aktorstwem! - Informuję, że przestałam wykonywać zawód aktorki - napisała w oświadczeniu, które przekazała fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "Komisarz Alex": Kasia Sowińska rzuciła Hollywood, by grać w polskich serialach...

  Kasia Sowińska, którą zobaczymy w 7. odcinku 8. serii "Komisarza Aleksa", dopiero kilka miesięcy temu wróciła do Warszawy z Los Angeles, gdzie mieszkała i pracowała przez 6 lat. Piękna aktorka wierzy, że w Polsce czekają na nią wspaniałe role...

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Kasia Figura: Życie po koszmarze

  ...wygląda moje prywatne życie - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Viva". Jak dziś wygląda sytuacja Kasi Figury? Czytaj dalej na następnej stronie... Po złożeniu pozwu rozwodowego, rzuciła(...) z takim bagażem, ale Kasia koncentruje się na dziewczynkach - zapewnia "Rewię" znajoma aktorki. - Wchodząca w dorosłość i bardzo samodzielna Koko tak jak młodsza Kaszmir świetnie się uczy. Lubi czytać...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • "Klan": Kasia rzuci Dominika!

  Kasia (Julia Królikowska) postanowi zerwać z Dominikiem (Mateusz Kwiatkowski). Lecz bardzo szybko pożałuje swojej decyzji...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

 • Jacek Rozenek znów samotny! Rzuciła go partnerka!

  ...zakochana w sobie po uszy para. Kasia w końcu stwierdziła, że to nie ma sensu i zakończyła związek z Jackiem. Chciała odreagować rozstanie i wyjechała na Bali w towarzystwie swojego najlepszego...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

Zdjęcia na temat: kasia rzuciła
Wideo na temat: kasia rzuciła
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2802.

  Kasia znajduje w internecie zdjęcia Wiktora z młodą dziewczyną - zrobione tam, gdzie był wczoraj z Anną! Okazuje się, że przez portal randkowy Wiktor umawia się na niezobowiązujący seks!

Dyskusje na temat: kasia rzuciła