• Informacje na temat:

  kasia smutniak w polsce

Artykuły na temat: kasia smutniak w polsce
 • Kasia Smutniak nagrodzona we Włoszech

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak otrzyma kolejną nagrodę filmową. Tym razem przyznali ją gwieździe kina organizatorzy 29.edycji festiwalu filmowego w Fano w regionie Marche. Nagrody otrzymają tam też filmowcy Kasia Zimnoch i Paweł Kleszczewski.

 • ​Kasia Smutniak: Polska gwiazda włoskiego kina

  Najnowszy film z udziałem Kasi Smutniak "Made in Italy" - w reżyserii rockmana i filmowca Luciano Ligabue - ponownie dowiódł, że mieszkająca od dawna we Włoszech aktorka ma status wielkiej gwiazdy kina w tym kraju. Cieszy się powszechną sympatią i uznaniem mediów.

 • ​Światowy sukces filmu z Kasią Smutniak

  Ogromny międzynarodowy sukces odniósł włoski film "Perfetti Sconosciuti" , który w Polsce wszedł na ekrany pod tytułem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Jedną z głównych ról gra w nim Kasia Smutniak.

 • Kasia Smutniak: Nowa gwiazda?

  Kasia Smutniak przyznała, że ma większe kłopoty ze zrozumieniem tego, co dzieje się w Polsce niż wydarzeń we Włoszech. Na łamach ukazującego się w czwartek kolorowego magazynu włoskiego dziennika "Corriere della Sera" ukazał się duży portret polskiej aktorki, mieszkającej w Rzymie i robiącej coraz większą międzynarodową karierę.

 • Kasia Smutniak w ciąży w San Remo

  Kasia Smutniak była specjalnym gościem drugiego dnia 64. edycji festiwalu włoskiej piosenki w San Remo. Mieszkająca we Włoszech gwiazda filmowa przypomniała na scenie, że w dzieciństwie w Polsce oglądała z rodzicami transmisję z tego festiwalu.

 • Dobrze się kłamie w towarzystwie Kasi Smutniak

  Kasia Smutniak zagrała ostatnio w polskim obrazie "(Nie)znajomi", inspirowanym włoskim hitem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", w którym też wystąpiła. Długo się wahała, nim przyjęła propozycję z Polski, ale teraz jest szczęśliwa z powodu swojej decyzji.

 • Kasia Smutniak jako muzułmanka

  Na ekrany włoskich kin wchodzi w czwartek, 6 grudnia, kolejny film z Kasią Smutniak. To komedia "Pierwszy kamień" - z polityczną niepoprawnością w tle. Premiera potwierdza, że polska gwiazda jest jedną z najbardziej zajętych aktorek we Włoszech.

 • Katarzyna Smutniak: Jeden wieczór w Rzymie

  ...11 lutego na ekrany kin we Włoszech wchodzi oczekiwany film z Kasią Smutniak w jednej z głównych ról. Komedia "Doskonali nieznajomi" (Perfetti sconosciuti) w reżyserii Paolo Genovese opowiada o grupie przyjaciół z Rzymu i ich ryzykownej zabawie.

 • Nagroda filmowa dla Kasi Smutniak

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak otrzymała jedną z najważniejszych nagród filmowych w tym kraju, Nastro d'argento (Srebrna taśma), przyznawaną przez związek dziennikarzy filmowych. Nagrodzono jej rolę w filmie "Loro" (Oni) Paolo Sorrentino.

 • Kasia Smutniak tańczy na stole

  Do kin we Włoszech wchodzi druga część filmowej opowieści o Silvio Berlusconim, czyli "Loro" (Oni) w reżyserii Paolo Sorrentino. Grająca w tym filmie Kasia Smutniak ujawniła, że największym wyzwaniem był dla niej... taniec na stole.

Zdjęcia na temat: kasia smutniak w polsce
Wideo na temat: kasia smutniak w polsce
 • Kasia Smutniak wizytówką polski?

  Kasia Smutniak jest jedną z najpiękniejszych Polek. Poza wyglądem atutem aktorki jest także międzynarodowa popularność. Smutniak od wielu lat mieszka i pracuje we Włoszech. W przeszłości została twarzą projektanta Giorgio Armaniego.