• Informacje na temat:

  kasia smutniak wywiad

Artykuły na temat: kasia smutniak wywiad
 • Kasia Smutniak: Przyjemność przybywania sama ze sobą

  Kasia Smutniak wyznała na łamach największej włoskiej gazety "Corriere della Sera", że nie może doczekać się starości i chce być "staruszką w dobrej formie" i z plecakiem. Opowiedziała też o swych samotnych podróżach i potrzebie oderwania się od wszystkiego.

 • Kasia Smutniak tańczy na stole

  Do kin we Włoszech wchodzi druga część filmowej opowieści o Silvio Berlusconim, czyli "Loro" (Oni) w reżyserii Paolo Sorrentino. Grająca w tym filmie Kasia Smutniak ujawniła, że największym wyzwaniem był dla niej... taniec na stole.

 • Rozerotyzowana Kasia Smutniak

  Najbardziej znana Polka we Włoszech, Kasia Smutniak, rok temu zagrała rozerotyzowaną Sarę w serialu "In Treatment". Jak wyznaje, gdy zobaczyła pierwszy odcinek produkcji, myślała, że umrze ze wstydu.

 • Nowy włoski film z Kasią Smutniak

  ...25 stycznia na ekrany kin we Włoszech wchodzi kolejny film z Kasią Smutniak w jednej z głównych ról. To "Made in Italy" w reżyserii gwiazdora włoskiego rocka Luciano Ligabue.

 • ​Kasia Smutniak: Polska gwiazda włoskiego kina

  Najnowszy film z udziałem Kasi Smutniak "Made in Italy" - w reżyserii rockmana i filmowca Luciano Ligabue - ponownie dowiódł, że mieszkająca od dawna we Włoszech aktorka ma status wielkiej gwiazdy kina w tym kraju. Cieszy się powszechną sympatią i uznaniem mediów.

 • Kariera filmowa Kasi Smutniak

  Kariera aktorska Kasi Smutniak we Włoszech nabiera coraz większego rozpędu. Polska gwiazda zagra w najnowszym filmie znanego reżysera Ferzana Ozpetka.

 • Kasia Smutniak urodziła syna

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak urodziła syna. To drugie dziecko 35-letniej gwiazdy, nagradzanej i podziwianej nad Tybrem. Nieznane jest jak na razie imię chłopczyka, którego ojcem jest producent filmowy Domenico Procacci.

 • Kasia Smutniak gościem festiwalu w San Remo

  Kasia Smutniak była specjalnym gościem pierwszego wieczoru festiwalu piosenki w San Remo. Mieszkająca we Włoszech gwiazda wraz z aktorką Anną Fogliettą promowała film "Perfetti sconosciuti" (Doskonali nieznajomi), w którym obie zagrały.

 • Włoskie media kibicują Kasi Smutniak

  ..."Diva, jedna z najpiękniejszych gwiazd włoskiego kina" - tak włoska prasa pisze o Kasi Smutniak, której powierzono prestiżową funkcję "matki chrzestnej" 69.festiwalu filmowego w Wenecji. Mieszkająca we Włoszech aktorka zapewnia, że ma "polską duszę".

 • Kasia Smutniak z nagrodą Nastro d'argento

  Kasia Smutniak otrzymała jedną z najważniejszych włoskich nagród filmowych, Nastro d'argento, przyznawaną od 60 lat przez dziennikarzy i krytyków. Mieszkająca we Włoszech aktorka została nagrodzona za główna rolę w filmie "Zapnijcie pasy" Ferzana Ozpetka.