• Informacje na temat:

  kasia smutniak z córką zdjęcia

Artykuły na temat: kasia smutniak z córką zdjęcia
 • 14-letnia córka Kasi Smutniak sensacją festiwalu w Wenecji

  Kasia Smutniak pojawiła się z córką na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Wenecji. Sophie Taricone zadebiutowała tam w dniu swych 14. urodzin, wywołując ogromną sensację.

 • Kasia Smutniak: Nowa gwiazda?

  Kasia Smutniak przyznała, że ma większe kłopoty ze zrozumieniem tego, co dzieje się w Polsce niż wydarzeń we Włoszech. Na łamach ukazującego się w czwartek kolorowego magazynu włoskiego dziennika "Corriere della Sera" ukazał się duży portret polskiej aktorki, mieszkającej w Rzymie i robiącej coraz większą międzynarodową karierę.

 • Rozerotyzowana Kasia Smutniak

  Najbardziej znana Polka we Włoszech, Kasia Smutniak, rok temu zagrała rozerotyzowaną Sarę w serialu "In Treatment". Jak wyznaje, gdy zobaczyła pierwszy odcinek produkcji, myślała, że umrze ze wstydu.

 • ​Kasia Smutniak: Polska gwiazda włoskiego kina

  Najnowszy film z udziałem Kasi Smutniak "Made in Italy" - w reżyserii rockmana i filmowca Luciano Ligabue - ponownie dowiódł, że mieszkająca od dawna we Włoszech aktorka ma status wielkiej gwiazdy kina w tym kraju. Cieszy się powszechną sympatią i uznaniem mediów.

 • "Volterra": Janda i Smutniak u Borcucha

  Trwają zdjęcia do "Volterry" - nowego filmu Jacka Borcucha. W rolach głównych zobaczymy Krystynę Jandę oraz Kasię Smutniak. Zdjęcia realizowane są w Toskanii i potrwają do drugiej połowy kwietnia.

 • Polski film powalczy na Sundance 2019

  ...​"Słodki koniec dnia" w reżyserii Jacka Borcucha, z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w rolach głównych, to jedna z dwunastu produkcji - jedyna z Europy Środkowo-Wschodniej - która walczyć będzie o nagrody w konkursie międzynarodowych filmów fabularnych podczas festiwalu Sundance 2019.

 • "Słodki koniec dnia": Krystyna Janda na plakacie

  ..."Słodki koniec dnia" ("Dolce Fine Giornata"), nowy film Jacka Borcucha z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w rolach głównych, za kilka dni będzie miał światową premierę podczas rozpoczynającego się w czwartek, 24 stycznia, Festiwalu Filmowego Sundance. Dystrybutor produkcji już teraz zaprezentował jednak międzynarodowy plakat filmu.

 • Orły: Piętnaście nominacji dla "Bożego Ciała"

  ..."Boże Ciało" Jana Komasy - z 15 nominacjami - zostało faworytem Polskich Nagród Filmowych Orły 2020. Szanse na 12 statuetek, w tym za najlepszy film, reżyserię i zdjęcia ma "Pan T." Marcina Krzyształowicza. "Ikar. Legenda Mietka Kosza" Maciej Pieprzycy powalczy o nagrody w 11 kategoriach, m.in. najlepszy scenariusz i główna rola męska.

 • "Słodki koniec dnia": Triumfalny powrót Krystyny Jandy

  ...mieszkająca od wielu lat we Włoszech aktorka i modelka Kasia Smutniak. "To jest spełnienie marzeń. Ona jest niesamowitą osobą. W aktorstwie nieobliczalna. A jednocześnie posiada taką naturalność, absolutnie(...) żadnego problemu" - Smutniak chwaliła Jandę. "Chyba najlepszym komplementem dla aktora jest to, że nie wydaje się, że jest aktorem. Że te słowa, które zostały napisane, po prostu stają się jego...

 • Weekend w kinie: Polański i inni

  ..."Nikita" czy "Leon zawodowiec") przedstawiają wybuchową mieszankę akcji i humoru. W filmie w jednej z głównych ról występuje piękna polska aktorka Kasia Smutniak. Zobacz zwiastun "Pozdrowień z Paryża...