• Informacje na temat:

  kasia smutniak z corkami

Artykuły na temat: kasia smutniak z corkami
 • Zmarł partner Kasi Smutniak

  Nie żyje życiowy partner mieszkającej we Włoszech polskiej aktorki Kasi Smutniak . Pietro Taricone , 35-letni bardzo popularny aktor, gwiazda pierwszej włoskiej edycji Wielkiego Brata zmarł w rezultacie ciężkich obrażeń, odniesionych podczas skoku na spadochronie w mieście Terni.

 • Kasia Smutniak urodziła syna

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak urodziła syna. To drugie dziecko 35-letniej gwiazdy, nagradzanej i podziwianej nad Tybrem. Nieznane jest jak na razie imię chłopczyka, którego ojcem jest producent filmowy Domenico Procacci.

 • Wraca do pracy po tragedii

  W czerwcu dwa lata temu życie Kasi Smutniak (32 l.) legło w gruzach.

 • Zmarł partner Kasi Smutniak

  Nie żyje życiowy partner mieszkającej we Włoszech polskiej aktorki Kasi Smutniak.

 • Polka robi karierę we Włoszech

  Katarzyna Anna Smutniak (29 l.), dość popularna we Włoszech polska modelka i aktorka, o której Włosi mówią "Kasza Smutniak", coraz częściej pojawia się na dużym ekranie i to już nie tylko w produkcjach klasy "B".

 • Kasia Smutniak: Nowa gwiazda?

  Kasia Smutniak przyznała, że ma większe kłopoty ze zrozumieniem tego, co dzieje się w Polsce niż wydarzeń we Włoszech. Na łamach ukazującego się w czwartek kolorowego magazynu włoskiego dziennika "Corriere della Sera" ukazał się duży portret polskiej aktorki, mieszkającej w Rzymie i robiącej coraz większą międzynarodową karierę.

 • "Klan": Włoska robota Aleksandry Nieśpielak

  ...("Zatrzymałam się na chwilę") będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli talentu i urody Kasi Smutniak, która odniosła we Włoszek sukces jako modelka i aktorka. Jest twarzą perfum Armani - Idole, a w ubiegłym roku prowadziła Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. W Polsce pamiętamy Kasię Smutniak z głównej roli żeńskiej w filmie "Haker". Trzy lata temu aktorka przeżyła tragedię - na jej oczach zginął...

 • Rozerotyzowana Kasia Smutniak

  Najbardziej znana Polka we Włoszech, Kasia Smutniak, rok temu zagrała rozerotyzowaną Sarę w serialu "In Treatment". Jak wyznaje, gdy zobaczyła pierwszy odcinek produkcji, myślała, że umrze ze wstydu.

 • "W Polsce nikt się mną nie interesuje"

  W artykule podkreśla się, że 30-letnia Kasia Smutniak zna pięć języków. Mieszka we Włoszech od 10 lat i ma na swoim koncie 20 filmów. Wchodzący na ekrany włoskich kin 16 kwietnia najnowszy film(...) pracuje jak "stachanowiec" - zauważa się na łamach magazynu "Sette". Smutniak wyjaśniła, że przez kilka miesięcy "dojeżdżała" do pracy na planie w Paryżu z Rzymu nie chcąc rozstawać się na długo ze swoją...

 • Smutniak wraca do pracy w kinie

  Modelka i aktorka Kasia Smutniak, rok po tragicznej śmierci swego życiowego partnera i ojca jej córki, Pietro Taricone, ma wrócić na plan filmowy - podały włoskie media.

Zdjęcia na temat: kasia smutniak z corkami