• Informacje na temat:

  kasia stankiewicz extrapop

Artykuły na temat: kasia stankiewicz extrapop
 • Kasia Stankiewicz powraca

  Zaplanowana na początek grudnia reedycja płyty "Extrapop" z 2003 roku to przedsmak powrotu na scenę Kasi Stankiewicz, byłej wokalistki Varius Manx.

 • Kasia Stankiewicz: Będzie syn!

  ...27-letnia Kasia Stankiewicz, była wokalistka grupy Varius Manx, ujawniła, iż spodziewa się syna. Jednocześnie przyznaje, że ciąża pokrzyżowała jej kilka planów artystycznych. Początkowo piosenkarka odczuwała strach, teraz już radośnie patrzy w przyszłość.

 • Kasia Stankiewicz wróciła! Zobacz teledysk "Lucy"

  Klip "Lucy" zapowiada pierwszą od ośmiu lat płytę Kasi Stankiewicz - "Lucy And The Loop".

 • Kasia Stankiewicz w nowej odsłonie (płyta "Lucy And The Loop")

  Ostatecznie we wrześniu tego roku premierę będzie miała anglojęzyczna płyta Kasi Stankiewicz, byłej wokalistki Varius Manx. "Lucy And The Loop" sama autorka zapowiada jako "multidyscyplinarny projekt".

 • K. Stankiewicz: Powrót na klubowo

  Kasia Stankiewicz, była wokalistka grupy Varius Manx, powraca z nowym albumem. Płyta, zatytułowana "Extrapop", trafi do sklepów 29 sierpnia. "Extrapop" to druga solowa płyta Stankiewicz (pierwsza ukazała się cztery lata temu).

 • K. Stankiewicz w ciąży?

  Kasia Stankiewicz (27 l.) jest w ciąży - podał jeden z dzienników. Była wokalistka grupy Varius Manx spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Radek Łuka, jej partner w życiu osobistym i zawodowym.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • "Robię to, co lubię"

  Kasia Stankiewicz, była wokalistka zespołu Varius Manx, wydała pod koniec 2006 roku swój trzeci solowy album "Mimikra", inspirowany brzmieniem lat 80. Artystka promowała ostatnio płytę biorąc udział w eliminacjach do konkursu o "Bursztynowego Słowika" międzynarodowego festiwalu piosenki w Sopocie, z nagraniem "W środku myśli". Z tej okazji Kasia Stankiewicz w rozmowie z Pawłem Kasa opowiedziała...

 • Polskie płyty 2013: Co pokaże Ewelina Lisowska?

  ..., bardziej rockowej wersji i to do tej wersji powstaje teledysk. Sprawdź tekst "My albo oni" w serwisie Teksciory.pl! Kasia Stankiewicz - "Lucy and the Loop" (kwiecień) Pod koniec 2012 roku dawno niesłyszana i niewidziana Kasia Stankiewicz przygotowała reedycję płyty "Extrapop" sprzed prawie 10 lat. Okazało się, że to zapowiedź powrotu na scenę byłej wokalistki Varius Manx. Anglojęzyczną płytę...

 • Bajm przed Kayah

  ...dziesiątce zestawienia. Jest wśród nich nowy album Reni Jusis, "Trans misja" (12. miejsce; 6,5 tysiąca zamówień). Jest też nowa propozycja Kasi Stankiewicz, "Extrapop" (14. pozycja i 4,1 tys.), druga...