• Informacje na temat:

  kasia stankiewicz m jak milosc

Artykuły na temat: kasia stankiewicz m jak milosc
 • Kasia Stankiewicz zakochana!

  Kasia Stankiewicz (38 l.) próbuje ułożyć sobie życie na nowo.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Kasia Stankiewicz buduje życie na nowo!

  Po wielu latach związku Kasia Stankiewicz (39 l.) zdecydowała się rozstać z ojcem swego dziecka. Dziś jest w nowej relacji.

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada

 • Anna Mucha wyjawia, z kim spała w "M jak miłość"! "Jeszcze mi za to płacą"

  ....  Aktualnie zasiada także w show "Dance, dance, dance", gdzie też daje nieźle popalić. Chociażby Kasi Stankiewicz, którą mocno skrytykowała w ostatnim odcinku. Teraz w sieci zamieszanie wywołało jej InstaStories, na którym przechadza się po planie "M jak miłość". Na filmiku Anka pokazała swoich wszystkich partnerów, z którymi spała jej bohaterka.  "Z tym spałam" - wypaliła Mucha wskazując na...

 • Polskie płyty 2013: Co pokaże Ewelina Lisowska?

  Znani z telewizyjnych show Ewelina Lisowska, Damian Ukeje i Gienek Loska, mający wiernych fanów Kult i Strachy Na Lachy to tylko niektórzy polscy wykonawcy, którzy szykują nowe płyty na 2013 rok.

 • Robert Janson przyjaźni się z byłymi wokalistkami Varius Manx? Z wszystkimi?

  Robert Janson (50 l.) po raz kolejny nawiązał współpracę z Kasią Stankiewicz (38 l.), Anną Józefiną Lubieniecką (28 l.) oraz Anitą Lipnicką (40 l.), które były kiedyś gwiazdami zespołu Varius Manx. Czy kiedyś będzie umiał pracować również z Moniką Kuszyńską (36 l.), która ucierpiała w wypadku, który spowodował?

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • ​"Odwróceni. Ojcowie i córki": Małgorzata Foremniak znów zatańczy z Maserakiem?

  Maseraka mówiła cała Polska. I to - jak po latach przyznała aktorka w wywiadzie - zniszczyło ich miłość. Dziś niezapomniana doktor Zosia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe" nie chce wracać(...) Zduńskiej z "M jak miłość". - Małgosia nie podjęła jeszcze decyzji - czytamy w "Na żywo", które jako pierwsze poinformowało o planach Polsatu. Przypomnijmy, że Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak...

 • Varius Manx: Kronika upadku

  Zespół Varius Manx ma nową wokalistkę i jesienią wyda pierwszą od sześciu lat płytę. Grupa Roberta Jansona po tłustych latach 90. nie potrafiła się w XXI wieku odnaleźć. Czy po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem samochodowym uda im się wrócić na szczyt?

Zdjęcia na temat: kasia stankiewicz m jak milosc