• Informacje na temat:

  kasia stankiewicz z synem

Artykuły na temat: kasia stankiewicz z synem
 • Kasia Stankiewicz buduje życie na nowo!

  Po wielu latach związku Kasia Stankiewicz (39 l.) zdecydowała się rozstać z ojcem swego dziecka. Dziś jest w nowej relacji.

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Kasia Stankiewicz zakochana!

  Kasia Stankiewicz (38 l.) próbuje ułożyć sobie życie na nowo.

 • Kasia Stankiewicz: Będzie syn!

  27-letnia Kasia Stankiewicz, była wokalistka grupy Varius Manx, ujawniła, iż spodziewa się syna. Jednocześnie przyznaje, że ciąża pokrzyżowała jej kilka planów artystycznych. Początkowo piosenkarka odczuwała strach, teraz już radośnie patrzy w przyszłość.

 • Kasia Stankiewicz zniknie ze sceny?! Ona sama się tego nie spodziewała!

  Zaskakujący konflikt sprawił, że będzie jej mniej na scenie. Sama Stankiewicz się tego nie spodziewała, ale stara się stawić czoła zaistniałej sytuacji.

 • Kasia Stankiewicz: Ciekawa i podniecona (płyta "Lucy And The Loop")

  "Lucy and the Loop" to zapis moich doświadczeń i emocji z ostatnich kilku lat - mówi Kasia Stankiewicz. Kilka dni po premierze teledysku do piosenki "Lucy" wokalistka przyznaje, że z entuzjazmem, ale i lękiem oczekuje na reakcję fanów i krytyków. Płyta, nagrana w całości w języku angielskim, będzie miała premierę we wrześniu.

 • Kasia Stankiewicz: Los miał dla niej niespodziankę!

  Kasia Stankiewicz (40 l.) po wielu latach bycia singielką zbudowała sobie życie na nowo.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Kasia Stankiewicz przyłapana na randce! Są zdjęcia!

  Kasia Stankiewicz (39 l.) już od przeszło roku jest szczęśliwie zakochana, ale do tej pory ukrywa tożsamość swojego ukochanego. Paparazzi przyłapali ją ostatnio na romantycznej kolacji z partnerem. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych!

 • Szyld musi trwać

  Odejście Artura Rojka z Myslovitz stawia pod znakiem zapytania nie tyle istnienie zespołu - bo on będzie dalej działał - ale przede wszystkim jego reputację.

Wideo na temat: kasia stankiewicz z synem
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.