• Informacje na temat:

  kasia toma

Artykuły na temat: kasia toma
 • Kasia Adamik wyreżyseruje film na podstawie opowiadania Olgi Tokarczuk

  Powstanie film "Zima pod znakiem wrony" inspirowany opowiadaniem Olgi Tokarczuk "Profesor Andrews w Warszawie". Obraz wyreżyseruje Kasia Adamik, a autorką scenariusza jest Sandra Buchta - poinformował w piątek Instytut Książki.

 • Oscary 2020: Kasia Łaska zaśpiewała na gali przebój z "Krainy lodu 2"

  ..., Danii, Ameryki Łacińskiej, Tajlandii i Hiszpanii. "Wyobraźcie sobie jak się czuje dziewczyna z Tomaszowa Mazowieckiego na OSCAROWYM czerwonym dywanie obok nominowanych i nagrodzonych autorów hitów(...) najmłodszych słuchaczy Kasia Łaska przez ponad trzy lata współpracowała z nieżyjącym już klawiszowcem  Deep Purple   Jonem Lordem  (projekt "Concerto For Group And Orchestra"). Pod koniec 2013 roku...

 • Kasia Smutniak w filmie z gwiazdorską obsadą

  Kasia Smutniak ujawniła, że zagra w wielkiej amerykańskiej produkcji filmowej "The Voyage of Doctor Dolittle", która na ekrany kin trafi wiosną przyszłego roku. W filmie w reżyserii Stephena Gaghana pojawi się gwiazdorska obsada.

 • Kasia Łaska: "Mam tę moc"

  ..."Castingi były ciężkie, ale udało się" - mówi Kasia Łaska, która odniosła sukces piosenką "Mam tę moc" wykonywaną na potrzeby animowanego filmu "Kraina Lodu".

 • Janosik ma na imię Jurek

  ..."Janosik. Prawdziwa historia" , reż. Kasia Adamik, Agnieszka Holland, Polska / Słowacja / Czechy / Węgry 2009, Syrena Films, premiera 4 września 2009 roku.

 • Rok 2017 w wyszukiwarce Google: Zbigniew Wodecki, Opole i Eurowizja

  ...został Salvador Sobral z Portugalii, natomiast Polka Kasia Moś zajęła dopiero 22. miejsce. Warto również dodać, że w najpopularniejszych frazach zaczynających się od słowa "Dlaczego" na...

 • Polacy nagrodzeni w Cannes!

  Bartek Konopka, reżyser i scenarzysta (nominowany do Oscara za film dokumentalny "Królik po berlińsku" i reżyser "Lęku wysokości") oraz Przemysław Nowakowski, scenarzysta ("Egoiści" Mariusza Trelińskiego, "Ono" Małgorzaty Szumowskiej, "Boisko bezdomnych" Kasi Adamik), zostali laureatami Nagrody ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego za scenariusz "Niemy".

 • Eurowizja 2017: Półfinalista "Must Be The Music" z San Marino

  ...(2012) zaprezentował mieszankę przebojów z seksem w tytule: "Sex Bomb" Toma Jonesa i "SexyBack" Justina Timberlake'a. "Było to kiczowate, ale śpiewasz fenomenalnie i masz świetną energię(...)" zaśpiewanym przez Nicole. Tegoroczna edycja Eurowizji odbędzie się w dniach 9-13 maja w Kijowie na Ukrainie. Półfinały zaplanowane zostały na 9 i 11 maja (reprezentująca Polskę Kasia Moś wystąpi...

 • Serial "Świat w ogniu. Początki" od 10 listopada

  Siedmioodcinkowy serial BBC "Świat w ogniu. Początki" ("World on Fire") będzie miał premierę 10 listopada. W międzynarodowej obsadzie znaleźli się też polscy aktorzy: Zofia Wichłacz, Tomasz Kot i Borys Szyc.

 • Paulla nigdy nie mówi zawsze

  Płyta "Osiecka" po raz trzeci z rzędu znalazła się na szczycie zestawienia. - Była straszna trema - mówiła nam Kasia Nosowska o nagraniu albumu, który zachwycił Polaków. Paulla - wspierana przez(...)" Kabaretu Elita (12.). Wśród innych premier warto odnotować nowy album muzycznej gwiazdy gali Telekamer, Toma Jonesa - "24 Hours" (25.) oraz "Iron Curtain" śląskich weteranów rocka z grupy SBB. Formacja...

Dyskusje na temat: kasia toma